۲۴ آبان ۱۳۹۵،‏ ۹:۵۱
کد خبر: 82307224
۰ نفر
بانوي دونده ايران: مربي ندارم

تهران - ايرنا - دونده دوهاي 100 ،200 و 400 متر ايران گفت:‌ درحالي كه فقط شش ماه به آغاز رقابت هاي قهرماني آسيا فرصت باقي است، اما همچنان مربي ندارم و بدون مربي تمرينات خود را دنبال مي كنم.

مريم طوسي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت:اگر به دنبال كسب عنوان و ورودي به مسابقات جهاني هستيم بايد تمرينات مان را هرچه سريع تر آغاز كنيم.
وي افزود: ‌فصل زمستان براي دو و ميداني كاران فصل مهمي است، اما متاسفانه هنوز براي استخدام مربي مشكل دارم و نمي دانم در روند آماده سازي خود براي حضور در مسابقات قهرماني آسيا بايد با كدام مربي تمرين كنم.
دارنده دو مدال طلاي 400 متر قهرماني داخل سالن آسيا با اشاره به برگزاري نخستين اردوي آماده سازي تصريح كرد:‌ قراراست اول آذرماه نخستين اردوي تيم ملي برگزار شود و اميدوارم تا آن زمان تكليف مربي نيز مشخص شود تا بدون دغدغه بتوانم براي مسابقات آماده شوم.
طوسي گفت: اميدوارم شرايط به گونه اي فراهم شود تا بتوانم با يك مربي خارجي تمرينات خود را دنبال كنم.
وي گفت: در حال حاضر طبق روال برنامه هاي تمريني خود را دنبال مي كنم، اما از آنجا كه رشته دو و ميداني نياز به برنامه ريزي و نظارت دقيق از سوي مربي دارد، بايد بگويم از برنامه عقب هستم.
دارنده مدال طلاي 400 متر رقابت هاي داخل سالن آسيا با اشاره به نزديكي رقابت هاي قهرماني آسيا، گفت: اين مسابقات ورودي رقابت هاي قهرماني جهان است و از اهميت بالايي براي كشورهاي شركت كننده برخوردار است و بازيكنان اين كشورها از مدت ها قبل خود را براي شركت در اين رقابت آماده مي كنند.
وي افزود: هدف همه ملي پوشان ايران كسب عنوان در اين مسابقات و بدنبال آن بازي هاي آسيايي و المپيك است و به منظور دستيابي به اين مهم از هيچ كوششي دريغ نمي كنند.
طوسي اضافه كرد: چنانچه تكليف مربي ام مشخص شود، توانايي كسب عنوان در اين رقابت ها را دارم.
ورزشي.**9144 خبرنگار:سعيد قهرماني انتشاردهنده:علي خورسندي