نفرات برترجشنواره تولید محتوای الكترونیكی اصفهان تجلیل  شدند

اصفهان - ایرنا - برترین های هفتمین جشنواره تولید محتوای الكترونیكی آموزش و پرورش استان اصفهان روز یكشنبه تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا هفتمین جشنواره تولید محتوای الكترونیكی با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الكترونیكی و استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند یادگیری، ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی و پرورش توانمندی‌های معلمان، دانش‌آموزان، دانشجو معلمان و مدرسان در تولید مواد و رسانه‌های الكترونیكی یادگیری، تولید مواد و رسانه‌های یادگیری متناسب با نیاز معلمان و دانش‌آموزان و استفاده از آنها در فرآیند تدریس برگزار شد.
روند ارسال آثار این جشنواره از مهرماه تا پایان سال 94 بود و داوری آثار نیز فروردین ماه امسال آغاز شد و هر استان به طور غیر همزمان طی مراسمی نفرات برتر خود را معرفی كردند.
مدیركل آموزش و پرورش استان اصفهان در این مراسم گفت: چهار هزار و 68 اثر الكترونیكی از سوی دانش آموزان، فرهنگیان، دانشجو معلم و مدرسان در استان اصفهان به وسیله داوران ارزیابی شد و افرادی كه بالای 60 درصد امتیازهای لحاظ شده استانی را كسب كرده بودند به مرحله كشوری این جشنواره راه یافتند.
محمد حسن قائدیها افزود: محتواهای تولیدی 75 دانش آموز، 110 فرهنگی، 2 دانشجو معلم و 3 مدرس به مرحله كشوری راه یافت.
وی تصریح كرد: 6 نفراز استان اصفهان رتبه های اول تا سوم كشوری را كسب كردند، همچنین 9 فرهنگی و پنج دانش آموز نیز در استان رتبه های نخست تا سوم را به دست آوردند.
مدیركل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود : در بخش برترین های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات 10 نفر از فرهنگیان استان برگزیده شدند، 94 فرهنگی نیز در بخش بازی های بومی محلی و 9 دانش آموز و 9 فرهنگی نیز به عنوان برگزیدگان بخش ادبیات شفاهی معرفی شدند.
پ / 6020 / 6022 ** خبرنگار: علیرضا حكیمیان ** انتشار: عمادی **
كانال اطلاع رسانی : https://telegram.me/esfahanirna