۲۲ آبان ۱۳۹۵،‏ ۱۳:۰۹
کد خبر: 82304740
۰ نفر
برترين هاي ليگ برتر فوتبال همدان معرفي شدند

همدان - ايرنا - برترين هاي ليگ برتر فوتبال همدان جام شهداي مدافع حرم در فصل 96-95 از سوي كميته برگزاري هيات فوتبال اين استان معرفي شدند.

مسئول برگزاري رقابت هاي فوتبال استان همدان در اين باره گفت: ليگ برتر فوتبال همدان با رقابت 9 تيم به پايان رسيد و تيم هاي ذوب و فلزات بهار، ذوالفقار تويسركان و ملي پوشان نهاوند به ترتيب اول تا سوم شدند.
اميد مصداقي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در اين دوره از پيكارها تيم هاي شهيد شيرودي لالجين، اتحاد جوان مريانج و تالار وحدت همدان به ترتيب برترين هاي اخلاق معرفي شدند و حميد سراجچي از تيم تالار وحدت همدان، مجيد بيات از ذوب و فلزات بهار و محمد آيينه وند از ستاره سرخ تويسركان نيز بازيكنان اخلاق شناخته شدند.
وي اضافه كرد: حامد مولوي از تيم ملي پوشان نهاوند با 14 گل زده آقاي گل اين رقابت ها معرفي شد و معراج بهرامي از ذوالفقار تويسركان نيز عنوان پديده بازي ها شناخته شد.
مصداقي خاطرنشان كرد: رضا حسيني از تيم ذوالفقار تويسركان، محمد ميهني از تيم ذوب و فلزات بهار و محمد بالاوند از اتحاد جوان مريانج به ترتيب به عنوان فني ترين بازيكنان اين دوره از رقابت ها انتخاب شدند.
وي افزود: حميد شانه اي از تيم ذوب و فلزات بهار به عنوان برترين سرمربي ليگ برتر امسال برگزيده شد و احمد زنگنه از ذوالفقار تويسركان و علي كوليوند از ملي پوشان نهاوند در جايگاه بعدي قرار گرفتند.
وي يادآور شد: عيسي شهبازي از ذوب و فلزات بهار، امير بهرخ از تيم شهيد شيرودي لالجين و لقمان خدابخشي از تيم شهداي سامن به ترتيب برترين سرپرستان تيم هاي حاضر در اين دوره از رقابت ها بودند.
وي افزود: عرفان مظاهري از تيم اتحاد جوان مريانج با 12 گل و محمد اصلاني از تيم ذوب و فلزات بهار نيز جزو بهترين گلزنان اين دوره از بازي ها معرفي شدند.
وي از شهرهاي تويسركان، نهاوند، مريانج، بهار و لالجين به عنوان هيات هاي برتر فوتبال استان همدان در برگزاري مطلوب رقابت هاي ليگ برتر نام برد.
ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي همدان امسال با قهرماني تيم ذوب و فلزات بهار به پايان رسيد.
ذوب و فلزات نماينده استان همدان در فصل آينده رقابت هاي ليگ دسته سوم فوتبال كشور خواهد بود.
7520/2087
خبرنگار: ميثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: زهرا پيرنيا

سرخط اخبار استان‌ها