همراه با دولت و در خدمت ملت باشيم

آستارا - ايرنا - نماينده مردم شهرستان هاي تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شوراي اسلامي گفت: وظيفه يك مدير در حكومت اسلامي خدمت صادقانه به ملت است و بايد دور از هياهو و حاشيه در شهرستانها، بخش ها و روستاها در كنار دولتمردان و در خدمت مردم باشيم.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ايرنا، محمودشكري در جلسه هم انديشي مديران تالش در بخشداري مركزي اين شهرستان افزود: بايد در طول دوران مسئوليت به طور شبانه روزي در خدمت مردم باشيم و كاري كنيم كه دست درازي به حقوق مردم متوقف شود و تحقق اين مستلزم افزايش نظارت هاست.
وي اظهار كرد: برگزاري جلسه هاي كاربردي در سطح بخش ها با حضور مديران شهرستان در كاهش مشكلات، آسيب ها و شكايت هاي مردم موثر است و بايد اين برنامه ها تداوم يابد.
وي بيان كرد: خدمت صادقانه از سوي مسئولان نزد مردم آرامش و اعتماد ايجادمي كند و اين به نفع دولت و دولتمردان است و سطح اميدواري ملت به دولت و خدمتگزاران را افزايش مي دهد.
شكري ادامه داد: صداقت و اعتماد آفريني نزد مردم برغم كمبود اعتبارات، شيوه صحيح مديريت است و به لحاظ اتخاذ اين شيوه در بخشداري مركزي تالش از استاندار گيلان و معاون سياسي وي به خاطر انتخاب بخشدار شايسته براي اين بخش قدرداني مي كنم.
او گفت: همه ما مديران و مسئولان بايد خدمت صادقانه و تلاش با تمام توان براي رفع مشكلات مردم را سرلوحه كار خود قرار دهيم تا مشكلات و نارسايي ها برطرف شود.
چنگيز شكوري بخشدار مركزي تالش نيز در اين جلسه هم انديشي گفت: مردم به دولت به عنوان نماد حاكميت مي نگرند و همراهي و همكاري همه قوا براي خدمت بيش از پيش به ملت موجب رضايت خداوند، مقام معظم رهبري، مردم و سرافرازي دولت تدبير و اميد مي شود.
وي افزود: مسئوليت، امانتي الهي است و بسياري از كارها نياز به بودجه زياد ندارد و با انجام صحيح و به موقع وظايف و تكريم ارباب رجوع، رضايت مردم تامين مي شود و هدف دولت نيز جلب رضايت عمومي با خدمت صادقانه است.
در ادامه اين جلسه به طرح و بررسي مشكلات عمراني بخش مركزي تالش و ارايه راهكار براي رفع آنها پرداخته شد.
بخش مركزي تالش با 800 كيلومتر مربع وسعت و 90 هزار نفر جمعيت بيش از 120 روستا دارد و 40 هزار نفر از جمعيت آن در روستاها ساكن هستند.
شهرستان تالش در 125 كيلومتري رشت و در غرب استان گيلان قرار دارد.
خبرنگار: عيسي پاشاپور**انتشار : نصراله ابراهيمي
7124/6070