فوتبالیست های جوان ایرانی از سد نیجریه گذشتند

تهران - ایرنا - تیم فوتبال مردان جوان ایرانی (زیر 19 سال ) امروز پنجشنبه در شهر سوون كره جنوبی در چارچوب تورنمنت چهارجانبه به مصاف تیم نیجریه رفتند و با نتیجه یك بر صفر از سد این تیم گذشتند.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال ، نیمه نخست دیدار دو تیم ملی زیر 19 سال پسران ایران و نیجریه بدون گل به پایان رسید اما در نهایت شاگردان پیروانی توانستند با به ثمر رساندن یك گل در نیمه دوم، پیروزی در این دیدار را به نام خود ثبت كنند.
نیما میرزا زاد، علی شجاعی، عارف غلامی، نیما طاهری، سینا خادم پور، رضا شكار، مهدی مهدیخانی، علی طاهریان، حسین ساكی، شاهین عباسیان و رضا جعفری به عنوان تركیب اصلی تیم فوتبال جوانان ایران بازی مقابل نیجریه را آغاز كردند.
در نیمه دوم نیما مختاری جای خود را به مجتبی نجاریان داد، نیما طاهری به جای حسین ساكی وارد زمین بازی شد و علی طاهران جای خود را به محمد سلطانی مهر داد.
با خارج شدن مهدی مهدیخانی از زمین بازی و جایگزینی محمد آقاجانپور و جابجایی محمد امین بهرانی با امیر حسین امیر طاهری تیم با نیروی تازه بازی را در زمین ادامه داد تا در در دقیقه 78 رضا شكاری تك گل ایران را وارد دروازه نیجریه كرد.
رضا شكاری- زننده تك گل ایران در دقیقه 94 از سوی داور بازی اخراج شد.
فوتبالیست های جوان ایرانی روز سه شنبه -18 آبان ماه در نخستین دیدار از رقابت های چهارجانبه كره جنوبی به مصاف جوانان میزبان رفتند و بازی را با نتیجه سه بریك به حریف واگذار كردند.
تیم فوتبال جوانان ایران روز شنبه -22 آبان ماه در آخرین دیدار خود به مصاف تیم انگلستان می رود.
تورنمنت چهار جانبه كره جنوبی با حضور نمایندگان جوان كشورهای ایران ، انگلستان ، كره جنوبی و نیجریه در شهر سوون كره جنوبی در حال برگزاری است .
ورزشی **1828 **1569** تنظیم كننده : خدیجه روزبهانی *انتشار: علی حبیبی