تجمع هواداران استقلال مقابل بیمارستان/تشییع پیكر مرحوم پورحیدری روز یكشنبه

تهران - ایرنا - بعد از انتشار خبر درگذشت «منصور پورحیدری» تعداد زیادی از هواداران استقلال و این فوتبالیست قدیمی با تجمع مقابل بیمارستان ایرانمهر تهران با سردادن شعارهایی عشق و علاقه خود را به پدر باشگاه استقلال ابراز كردند.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری و نایب رئیس سابق بانوان فدراسیون فوتبال به همراه علی پورحیدری فرزندش با گریه بیمارستان را ترك كردند.
پرویز مظلومی، سیروس دین محمدی، كاظم اولیایی مدیرعامل سابق استقلال، علی چینی مربی فعلی آبی پوشان، حسن روشن، علی جباری، بهرام افشارزاده، فرزند مرحوم غلامحسین مظلومی، فرامرز ظلی و تعداد دیگری از پیشكسوتان،‌مربیان و علاقه مندان در محل بیمارستان حاضر شدند تا با پیكر مرحوم پورحیدری وداع كنند اما با توجه به تصمیمات اتخاذ شده، پیكر آن مرحوم فعلا در بیمارستان نگهداری می شود.
ترافیك شدیدی در خیابان شریعتی به خاطر حضور هواداران و علاقه مندان ایجاد شده است كه پلیس راهنمایی و رانندگی با حضور در محل سعی در روان كردن ترافیك دارد.
عسل پورحیدری دختر مرحوم منصور پورحیدری در آمریكا به سر می برد و هنوز موفق به حضور در ایران نشده است.
بنابر برخی اخبار منتشر شده در خبرگزاری ها قرار است مراسم تشییع پیكر فوتبالیست پیشین تیم های ملی ایران و استقلال روز یكشنبه برگزار و پیكرش در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) در كنار یار قدیمی ناصر حجازی به خاك سپرده شود. البته هنوز برنامه دقیق مراسم تشییع اعلام نشده است.
منصور پورحیدری بزرگ مرد فوتبال ایران، اسطوره باشگاه استقلال كه در سالیان اخیر با نام پدر استقلال شناخته می شد، بعد از یك سال مبارزه با بیماری امروز (جمعه) و در سن 71 سالگی از دنیا رفت.
مرحوم پورحیدری با تیم فوتبال استقلال به افتخارات بزرگی در كسوت بازیگری و مربی گری دست یافته بود. از جمله این افتخارات تجربه قهرمانی در آسیا به عنوان بازیكن و یك بار به عنوان سرمربی استقلال است. او چندین بار با استقلال قهرمانی در لیگ ایران را هم به عنوان بازیكن و سرمربی تجربه كرده بود.
منصور پورحیدری مدتی سرمربی تیم ملی ایران بود و با این تیم قهرمانی رقابت های آسیایی را به دست آورد.

** پیكر مرحوم پورحیدری به سردخانه بهشت زهرا (س) منتقل شد
پیكر مرحوم منصور پورحیدری ملقب به پدر باشگاه استقلال كه صبح امروز (جمعه) دارفانی را وداع گفته بود لحظاتی پیش به سردخانه بهشت زهرا (س) منتقل شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، از زمان انتشار خبر درگذشت منصور پورحیدری هواداران و علاقمندان زیادی برای وداع مقابل بیمارستان ایرانمهر تجمع كردند.
علاقمندان با شعارهای «منصور خان بلند شو اس اسی بی قراره» و «منصور پورحیدری خداحافظ خداحافظ» آمبولانس حامل پیكر وی را همراهی و بدرقه كردند.
این وضعیت سبب شد ترافیك سنگینی در خیابان شریعتی تهران ایجاد شود.
پپشكسوتان، مربیان و ورزشكارانی كه صبح امروز (جمعه) در بیمارستان حاضر شده بودند به منزل مرحوم پورحیدری رفته تا در آنجا تسلای دل فریده شجاعی و خانواده آن مرحوم باشند.
ورزشی**1067*9029 ** خبرنگار: مهدی موذن ** انتشار دهنده: حمیدی