۱۱ آبان ۱۳۹۵،‏ ۱:۱۷
کد خبر 82289407
۰ نفر
فروش تیم فوتبال نساجی قائمشهر كلید خورد

ساری - ایرنا - تمرینات تیم فوتبال نساجی مازندران كه از هفته قبل به خاطر اعتصاب بازیكنانش تعطیل شده بود، در آستانه فروش قرار دارد.

به گزارش ایرنا، باشگاه نساجی مازندران اعلام كرد : نخستین نشست فروش تیم فوتبال این باشگاه امشب با یك خریدار در تهران برگزار شد.
پایگاه اطلاع رسانی باشگاه نساجی مازندران از قول محمود فكری سرمربی تیم فوتبال نساجی نوشت خریدار امشب با ' مهدی پرهام ' مالك كنونی باشگاه مذاكره كرد و توافقات خوبی به دست آمده است.
وی جرئیات مذاكره را فاش نكرد و نامی از خریدار جدید نبرد.
فكری در عین حال گفت تمرینات تیم نساجی از روز سه شنبه از سر گرفته می شود.
پایگاه اطلاع رسانی باشگاه نساجی همچنین به نقل از ' مازیار مردانی ' ، رابط مالك جدید ، فضای گفت و گوی نشست فروش باشگاه را ' بسیار خوب ' توصیف كرد.
وی گفت: جلسه بسیار خوبی برگزار شد. دو طرف توافقات اولیه را پیرامون خرید باشگاه نساجی انجام دادند و در روزهای آینده مذاكرات نهایی صورت می گیرد.
در همین حال، باشگاه نساجی اعلام كرد نخستین تمرین تیم فوتبال فردا ساعت 14 و 45 دقیقه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود.
بازیكنان نساجی پس از آخرین دیدار خود كه سوم آبان مقابل خونه به خونه، دیگر تیم مازندرانی برگزار شد با امضای متنی خطاب به هواداران اعلام كردند كه تا دریافت 30 درصد از مبلغ قراردادشان بازی نخواهند كرد.
بازیكنان نساجی در این نوشته با اعلام اینكه باشگاه در این فصل با وجود انجام 11 بازی هیچ دستمزدی به آنان پرداخت نكرد، نوشته بودند كه در این مدت فقط به عشق هواداران بازی كردند اما اكنون دیگر به میدان باز نخواهند گشت تا خواسته اشان محقق شود.
مالك باشگاه نساجی هم با گله از مسئولان شهرستان قائمشهر و استان مازندران ، اعلام كرده بود كه با وضعیت موجود قادر به ادامه باشگاهداری نیست و هر مشتری كه بیاید، باشگاه را واگذار می كند.
پرهام سال 87 باشگاه نساجی را كه سال ها دچار مشكل مالی و مدیریتی بود، خریداری كرد اما همواره در این هشت سال نه تنها مشكلات مدیریتی و مالی باشگاه حل نشد ، بلكه همواره هواداران تیم فوتبال مازندران را خون به دل نگه داشت.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران هفته پیش بر ضرورت تقویت فوتبال مازندران تاكید كرد و خواستار كمك مسئولان و بخش خصوصی برای تیمداری استان در لیگ برتر شد.
علیرضا یونسی گفته بود : درحالی مازندران در لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران بدون تیم مانده است كه 46 بازیكن این استان در سایر تیم های لیگ برتری حضور دارند.
وی اضافه كرد : باید با كمك بخش خصوصی به گونه ای برنامه ریزی شود تا مازندران با داشتن استعداد درخشان در ورزش پرطرفدار فوتبال، در لیگ برتر نیز تیمداری كند.
تیم نساجی مازندران پس از باخت مقابل خونه به خونه با 16 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی رقابت های دسته اول قرار گرفت.
شبد ** 1654** 9122**خبرنگار : حسن فلاحتی ** انتشار دهنده : رضا رضائی مجد