دانشگاه علمي كاربردي ورزش و جوانان قزوين ثبت نام مي كند

قزوين - ايرنا - رئيس مركز علمي كاربردي ورزش و جوانان قزوين گفت: اين مركز براي تكميل ظرفيت خود در دو مقطع كارداني و كارشناسي اقدام به پذيرش دانشجو مي كند.

مجيد احمدپور روز دوشنبه در مصاحبه اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود: اين مركز در مقطع كارداني رشته هاي مربيگري پايه پرورش اندام و بدنسازي، فوتبال و آمادگي جسماني و در مقطع كارشناسي نيز رشته هاي مديريت اماكن ورزشي و تغذيه دانشجو جذب مي كند.
رئيس دانشگاه علمي كاربردي ورزش و جوانان قزوين با بيان اينكه ثبت نام براي تكميل ظرفيت اين مركز تا نيمه آبان ماه جاري ادامه دارد، اضافه كرد: علاقه مندان به تحصيل در رشته ياد شده اين دانشگاه مي توانند به مجموعه ورزشي سردار آزادگان واقع در انتهاي خيابان نوروزيان مراجعه كنند.
احمدپور با بيان اينكه وجود اين دانشگاه فرصتي مغتنم براي ورزشكاران، مربيان و ورزش دوستان به منظور پيگيري علمي ورزش است، افزود: در حال حاضر 6 مركز علمي كاربردي ورزش در سطح كشور وجود دارد كه يكي از آنها در قزوين فعاليت مي كند.
وي با اشاره به اينكه مركز علمي كاربردي ورزش و جوانان قزوين زير نظر اداره كل ورزش و جوانان و دانشگاه علمي و كاربردي فعاليت مي كند، اضافه كرد: اين مركز براي همكاري با هيات هاي ورزشي استان در راستاي جذب دانشجو آمادگي هر گونه همكاري را دارد.
وي ادامه داد: از آغاز تاسيس و راه اندازي دانشگاه علمي و كاربردي ورزش و جوانان قزوين تاكنون 241 دانشجو در مقطع كارداني و 16 دانشجو نيز در مقطع كارشناسي از اين مركز فارغ التحصيل شده اند.
به گفته احمدپور، در سال تحصيلي جاري نيز 110 دانشجو در مقطع كارداني و 200 دانشجو در مقطع كارشناسي كه دانشجويان مربوط به ترم جديد و ترم هاي گذشته هستند، در اين دانشگاه تحصيل مي كنند.
وي در پايان تاكيد كرد: اين دانشگاه در رشته كارداني تا 19 آبان ماه تكميل ظرفيت داشته و در مقطع كارشناسي نيز به زودي اعلام خواهد كرد.
6101/8054 * خبرنگار: هادي درزي رامندي**انتشار دهنده: رضا اسدي