2 خودرو  و 2 موتورسیكلت درآتش سوزی پاركینگ ساختمان مسكونی سوخت

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در پاركینگ یك ساختمان چهار طبقه مسكونی در مهرآباد جنوبی خبر داد و گفت: در این حادثه 2 دستگاه خودرو به همراه 2 موتور سیكلت در آتش سوخت.

سید جلال ملكی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 2:49 بامداد روز دوشنبه حادثه آتش سوزی در پاركینگ یك ساختمان مسكونی چهار طبقه در مهرآباد جنوبی خیابان حسینی فردوس به سامانه 125 اعلام شد و ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی، تشك نجات و بالابر به محل حادثه اعزام شدند.
وی تصریح كرد: در این حادثه ابتدا 2 دستگاه موتور سیكلت طعمه حریق شد و در ادامه آتش به 2 دستگاه خودروی وانت و پراید سرایت پیدا كرد.
ملكی با بیان اینكه یك وانت دیگر نیز از ناحیه لاستیك دچار آتش سوزی شده بود خاطرنشان كرد: در محل حادثه 2 دستگاه خودروی دیگر نیز وجود داشت كه آتش در حال سرایت به این خودروها بود كه آتش نشانان با سرعت عمل موفق شدند آتش را مهار كنند.
وی با بیان اینكه بر اثر این آتش سوزی دود زیادی در طبقات ایجاد شده بود افزود: بسیاری از ساكنان این ساختمان موفق شدند از محل حادثه خارج شوند اما اعضای یك خانواده سه نفره از جمله یك زن و مرد جوان به همراه كودك خود در شرایط نا ایمن قرار داشتند كه آتش نشانان موفق شدند این سه نفر را از میان دود زیاد به سلامت خارج كنند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با بیان اینكه این حادثه هیچ مصدومی نداشت گفت: ساعت 4:17 صبح آتش نشانان پس از ایمن سازی لازم به این عملیات پایان دادند و محل در اختیار كارشناسان سازمان آتش نشانی برای بررسی علت دقیق این حادثه قرار گرفت.
خبرنگار: سید محمد جواد آل داود انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/1109/7243/ 1539