منصوريان:سه امتياز را به دليل سهل انگاري از دست داديم

اهواز- ايرنا- سرمربي تيم استقلال تهران گفت:تيم ما در بازي برابر فولاد خوزستان بر توپ و ميدان مسلط بود، ولي روي يك سهل انگاري سه امتياز بازي را از دست داد.

به گزارش ايرنا عليرضا منصوريان شامگاه پنجشنبه در نشست خبري پس از بازي تيمش برابر فولادخوزستان اظهار كرد: در اين بازي تيم ما به دليل كيفيت خوب زمين و قدرت بدني بالا، در بيشتر دقايق بازي توپ و ميدان را در اختيار داشت و موقعيت هاي خوبي نيز خلق كند.
وي افزود:خط هافبك ما در اين بازي آزادانه تدابير تاكتيكي را در زمين اجرا كرد ولي حريف در نيمه دوم به بازي مستقيم روي اورد.
سرمربي تيم استقلال تهران ادامه داد: اگرچه تيم ما به خوبي بر ميدان مسلط بود اما بازيكنان ما روي يك سهل انگاري گل زده را از دست دادند.
وي بيان كرد: هر بازيكني كه پيراهن استقلال را بر تن مي كند نسبت به 30 ميليون هوادار متعهد مي شود و بازيكنان ما در بازي هاي خود به اين باور رسيده اند كه بايد با جان و دل براي شادي هواداران خود تلاش كنند.
منصوريان در خصوص حاشيه هايي كه هواداران در ورزشگاه براي وي ايجاد كردند نيز گفت:گرچه بارها در مصاحبه هاي خود در دو سال گذشته گفته ام كه ارادت خاصي به هواداران خوزستاني دارم اما برخي تماشاگران توهين هاي ناشايست به من و خانواده ام دارند كه باعث تاسف است.
وي ادامه داد:مي توانم نسبت به اين رفتارها عكس العمل نشان دهم ولي اين رفتارها به دور از منزلت مربيگري است و خونسردي من نشان مي دهد كه نسبت به خوزستاني ها ارادت و علاقه خاصي دارم.
سرمربي تيم استقلال تهران درخصوص تعطيلات ليگ برتر نيز گفت:اين تعطيلات براي تيم ما خوب بود و اميد است كه تيم ملي ما بتواند مسابقات خود را با موفقيت پشت سر بگذارد.
ديدار تيم هاي فولاد خوزستان و استقلال تهران از هفته يازدهم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور روز پنجشنبه در ورزشگاه غدير برگزار شد و با نتيجه تساوي 1 بر 1 به پايان رسيد.
شبك **7152/6125 **1917**خبرنگار:محمدرضا خبازان ** تنظيم كننده:سيدبهادر حسيني**انتشار دهنده :سيد محمد باقر نوربخش