خطیبی با شكست تیمش برابر پیكان در آستانه اخراج قرارگرفت

تبریز-ایرنا- تیم فوتبال ماشین سازی تبریز برابر تیم پیكان شكست خورد تا رسول خطیبی در آستانه اخراج از این تیم قرار گیرد.

به گزارش ایرنا؛ شاگردان خطیبی در نخستین دیدارهفته دهم از رقابت های لیگ برترفوتبال عصر امروز(پنجشنبه)‌ در تبریز مقابل تیم پیكان قرار گرفت و با نتیجه 4 بر یك مغلوب این تیم شدند.
این ششمین شكست ماشین سازی در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال است كه امروز برابر تیم پیكان رقم خورد تا خطیبی در آستانه اخراج از این تیم قرارگیرد.
برای تیم پیكان دراین دیدار گادوین منشا دردقایق 10 و 87، سجاد آشوری دردقیقه 30 و محمد نصرتی مدافع تیم ماشین سازی(گل به خودی)‌دردقیقه 62 گلزنی كردند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار خارج از خانه را برای تیم شان به ارمغان آوردند.
تنها گل تیم ماشین سازی تبریز را امین قاسمی نژاد دردقیقه 7 و از روی نقطه پنالتی درون دروازه تیم پیكان جای داد.
بعد از این كه گل سوم تیم پیكان در دقیقه 62 درون دروازه تیم ماشین سازی تبریز جای گرفت، كادرفنی ماشین سازی به دلیل آنچه آن را اعتراض به عملكرد داوری عنوان كردند به درون زمین بازی ریختند و بازی به مدت 15 دقیقه متوقف شد كه با بیرون راندن آنان از درون زمین، بازی بار دیگر از سرگرفته شد.
مسئولان تیم ماشین سازی با استخدام رسول خطیبی به عنوان سرمربی تیم و او نیز با جذب بازیكنان مطرحی همچون پیام صادقیان، آندرانیك تیموریان، ادسون داسیلوا و سامان نریمان جهان كه تمامی آن ها تجربه بازی در تیم های بزرگ را دارند، به دنبال جایگاه مناسب درجدل رده بندی بودند كه به نظر می رسد در تحقق این استراتژی ناكام بودند.
میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی پیش از این دیدار گفته بود كه در صورت پیروزی مقابل پیكان در هفته دهم لیگ برتر، كادر فنی تیم هیچ تغییری نخواهد كرد.
از طرف دیگر هیات مدیره باشگاه ماشین‌سازی قرار است هفته آینده تشكیل جلسه بدهد. بنابراین با توجه به این نتیجه احتمال تغییر كادرفنی وجود دارد.
تركیب تیم ماشین سازی تبریز:
نوئل فرناندز، سعید مهدی پور، محمد نصرتی، حبیب گردانی، بهمن كامل، كاخا، امین قاسمی نژاد، احمد امیر كامدار، حامد پاكدل، بهرام احمدی و مهرداد بایرامی.
تركیب تیم پیكان:
رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، هالیسون برونو، مهدی شیری، آرمان قاسمی، صادق بارانی، ابوالفضل ابراهیمی، ماهان رحمانی، مرتضی آقاخان، سجاد عاشوری و گادوین منشا.
علی صفایی قضاوت این دیدار را كه از ساعت 14:30در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد، برعهده داشت،. او در این دیدار كار مشكلی نداشت و هیچ كارت زرد و یا قرمز به بازیكنان دو تیم نشان نداد.
ورزشی.**9144**1584
خبرنگار:سعید قهرمانی*انتشاردهنده-مولوی