كشف بيش از 7 كيلو گرم انواع موادمخدر و دستگيري 4 سوداگر مرگ در كيش

كيش – ايرنا – رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرمانده انتظامي ويژه كيش از كشف بيش از 7 كيلوگرم انواع موادمخدر و دستگيري 4 قاچاقچي خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا از پايگاه خبري پليس ، سرگرد 'ميثم فرامرزي' اظهار كرد : با تلاش ماموران پليس مبارزه با موادمخدر كيش، مقاديري موادمخدر از نوع 'ترياك' و 'حشيش' كشف و تعدادي از سوداگران مرگ دستگير شدند.
وي افزود : در پي اخبار و اطلاعات دريافتي مبني بر اينكه يكي از سوداگران مرگ به هويت معلوم مقدار قابل توجهي موادمخدر جهت توزيع وارد جزيره كيش كرده كه بدون درنگ مراتب در دستور كار اين پليس قرار گرفت.
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر جزيره كيش گفت : ماموران پليس مخفيگاه متهمان را شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضايي، حدود 7 كيلو گرم موادمخدر از نوع 'ترياك' و 'حشيش' كشف و ضبط و 4 نفر از سوداگران مرگ را دستگير كردند.
سرگرد فرامرزي با بيان اينكه مواد مخدر ريشه بسياري از معضلات و آسيب هاي اجتماعي بشمار مي رود گفت : لازم است خانواده ها در اين زمينه كنترل بيشتري بر فرزندان خود داشته باشند و در برابر فروشندگان مواد مخدر بي تفاوت نباشند.
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر جزيره كيش با تاكيد بر لزوم همكاري مردم با پليس در زمينه مبارزه جدي با سوداگران مرگ از طريق تلفن 110 اظهار كرد : متهمان دستگير شده پس از تشكيل پرونده به منظور سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند.
1641/دريافت كننده و انتشار دهنده : امير برزي