۴ آبان ۱۳۹۵،‏ ۱۱:۳۳
کد خبر: 82280006
۰ نفر
«رفته ام از خويش» منتشر شد

تهران- ايرنا- كتاب شعر «رفته ام از خويش» به قلم صنم نافع به همت انتشارات شاني وارد بازار كتاب شد.

صنم نافع كه پيش از اين دو كتاب ديگر با عنوان هاي «حقوق ماهيانه» و «ما اگر انتخاب مي كرديم» را به ترتيب توسط نشرهاي شاني و فصل پنجم به دوست داران شعر و ادب فارسي ارايه كرده، درمورد اثر تازه خود به خبرنگار ايرنا گفت: كتاب رفته ام از خويش شامل اشعاري به زبان نو و در قالب غزل و چهار پاره است.
وي با اشاره به اهميت توجه به حوزه نشر و حمايت از نويسندگان افزود: امروزه علاقه مندان به شعر، بيشتر اشعار را در فضاهاي مجازي دنبال مي كنند. اين در حالي است كه حمايت از كتاب، مولف و نشر از وظايف همه به ويژه اهالي فرهنگ، قلم و انديشه است.
نافع همچنين با تاكيد بر لزوم دغدغه مندي و احساس مسووليت متقابل نويسندگان و شعرا نسبت به چالش هاي جامعه ادامه داد: اين روزها با توجه به افزايش فعاليت هنرمندان در فضاهاي مجازي، تاثيري كه آنها مي توانند روي الگوهاي جامعه داشته باشند بسيار عميق تر شده است و هنرمند بايد با توجه به ابزار در اختيار خود، مسايل روز، دغدغه ها، اخلاقيات و احساس را در قالب اثري قابل ارايه به جامعه عرضه كند.
وي اضافه كرد: اميدوارم در اثر اخير خود روندي صعودي در شعر را طي كرده باشم كه در اين رابطه مخاطبين و منتقدين بهتر مي توانند قضاوت كنند.
به گفته اين شاعر، كتاب رفته ام از خويش در 60 صفحه و در شمارگان يكهزار نسخه با قيمت 83 هزار ريال توسط انتشارت شاني وارد بازار كتاب شده است.
فراهنگ**9282**1027**خبرنگار: مهتاب افشين نسب**انتشار دهنده:محمدجواددهقاني