غلامحسین پیروانی سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز شد

شیراز – ایرنا – مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی گفت: با غلامحسین پیروانی به توافق كامل رسیدیم و از امروزكارش را به عنوان سرمربی آغاز خواهد كرد.

ظهراب قنبری دوشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : پیروانی با اختیار تام مسئولیت فنی را به عهده گرفته و امیدواریم بتوانیم خواسته های این مربی كه بیشتر رفع مشكلات مالی بازیكنان است را حل كنیم .
وی اضافه كرد: تیم فجر سپاسی شیراز برای برون رفت از این وضعیتی كه دارد نیاز به همكاری تمام دوستداران فوتبال فارس و مسئولان استان دارد و به آینده این تیم بسیار خوشبین هستم .
قنبری در خصوص تغییر دركادرفنی این تیم گفت: در این رابطه پیروانی تصمیم می گیرند كه با چه كسانی كار كنند ضمن اینكه كادرفنی كنونی باشگاه همه از شاگردان اوهستند و در این رابطه دخالتی نخواهیم كرد.
مدیرعامل باشگاه فجر از هواداران این تیم خواست مانند همیشه از تیم شهرشان حمایت كنند تا تیم فجر شهید سپاسی با كمك آنها بتواند به روزهای اوج بازگردد .
تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با انجام 11 بازی در لیگ دسته اول فوتبال كشور با چهار امتیاز در رده هفدهم جدول هجده تیمی قرار دارد و تاكنون در این 11 بازی نتواسته پیروزی كسب كند.
غلامحسین پیروانی سوابق مربیگری تیم فجر شهید سپاسی شیراز، همچنین تیم برق شیراز و تیم ملی فوتبال امید را در كارنامه دارد.
خبرنگار: حمیدرضا خلیقی ** انتشاردهنده: غلامرضا مالك زاده
7368 / 1876