انهدام شبكه سازمان يافته مدلينگ توسط سازمان اطلاعات سپاه روح الله

اراك - ايرنا - روابط عمومي سپاه روح الله استان مركزي در اطلاعيه اي از انهدام شبكه سازمان يافته مدلينگ در اين استان خبر داد.

به گزارش ايرنا، روابط عمومي سپاه روح الله استان مركزي، در اطلاعيه اي كه نسخه اي از آن روز چهارشنبه در اختيار ايرنا قرار گرفته افزوده است : چهار شبكه سازمان يافته مدلينگ و ابتذال در استان مركزي با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح الله شناسايي و 24 نفر از عوامل آن دستگير و به مراجع قضايي معرفي شدند.
اين اطلاعيه افزوده است: به اطلاع مردم عزيز استان مركزي مي رساند در ادامه شناسايي و اشراف بر عوامل مخل امنيت اخلاقي و اجتماعي در فضاي سايبري استان، سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح الله موفق به كشف، شناسايي و انهدام شبكه ترويج فساد و ابتذال در حوزه هاي ضد فرهنگي و ضد اخلاقي در شبكه هاي اجتماعي شدند.
در بخشي ديگر از اين اطلاعيه آمده است: بخشي از اقدامات اين شبكه سازمان يافته شامل ترويج فرهنگ برهنگي و مدلينگ و عادي سازي بي حجابي، تلاش براي ترويج فرهنگ اباحه گري و ترويج روابط خارج از قواعد اخلاقي از طريق ساخت كليپ و انتشار تصاوير مبتذل مي شود.
اين اطلاعيه مي افزايد: اين سازمان در راستاي مقابله با اقدام هاي ضد فرهنگي و اشاعه فساد و فحشا توسط شبكه هاي مدلينگ و جلوگيري از رخنه فرهنگي دشمنان و عملياتي كردن بيانات مقام معظم رهبري درباره برخورد با هجمه هاي فرهنگي و احترام به خواست مردم، با 4 شبكه مدلينگ در استان مركزي برخورد كرد.
براساس اطلاعيه روابط عمومي سپاه روح الله استان مركزيف علاوه بر دستگيري مهره هاي كليدي و پلمپ 9 باب آتليه، استوديو و آرايشگاه زنانه ، تعداد 41 نفر از افرادي كه ناخواسته در دام اين شبكه افتاده بودند، احضار و ارشاد شدند.
3017/3075/3404** خبرنگار: مصطفي مجللي** انتشار دهنده: محسن اسماعيلي

سرخط اخبار سیاست