برپايي نمايشگاه انفرادي صنايع دستي در آستارا

آستارا - ايرنا - آثار دستي اميد دقيقي هنرمند جوان آستارايي در قالب نمايشگاه انفرادي در گالري معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي اين شهرستان به نمايش گذاشته شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي آستارا روز سه شنبه در حاشيه افتتاح اين نمايشگاه گفت: در اين نمايشگاه 50 اثر در رشته معرق چوب، تابلوهاي نقاشي طبيعت و آثار حجمي ديگر از چوب به نمايش گذاشته شده است.
ابوطالب جوان افزود: اداره ارشاد آستارا با حمايت از هنرمندان جوان و با برپايي نمايشگاه هاي انفرادي، گام موثري در جهت شناساندن هنر آنها برداشته است.
وي اضافه كرد: آثار توليدي هنرمندان در رشته هاي مختلف صنايع دستي نشانگر ذوق و استعداد غني آنهاست.
وي با بيان اينكه هنر روح تازه اي است كه توسط هنرمند در كالبد آثار هنري دميده مي شود، اضافه كرد: براي دنياي هنر، محدوديتي را نمي توان متصور شد و بايد همواره سعي كرد دريچه هاي مختلف علمي را به روي اين دنياي پرپيچ و خم گشود.
به گفته جوان، نمايشگاه صنايع دستي اميد دقيقي هنرمند جوان اهل آستارا به مدت يك هفته صبح ها از ساعت 9 تا 13 و عصرها از ساعت 16 تا 18 در گالري معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي آستارا داير خواهد بود.
آستارا در 200 كيلومتري شمال غرب مركز استان گيلان و در همسايگي جمهوري آذربايجان واقع شده و 400 هنرمند در قالب هفت انجمن هنري زير نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي اين شهرستان ساماندهي شده است.
خبرنگار: يوسف هدايتي ** انتشاردهنده: اميرحسين كبيري
7105 / 7124/2007