نماينده قوه قضائيه، برگزاري الكترونيكي انتخابات هيات نظارت برمطبوعات را مثبت ارزيابي كرد

تهران - ايرنا - نماينده قوه قضائيه در هيات نظارت بر مطبوعات با حضور در ستاد انتخابات شانزدهمين دوره انتخاب نماينده مديران مسئول مطبوعات، برگزاري الكترونيكي انتخابات را مثبت ارزيابي كرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا، ناصر سراج روز يكشنبه با حضور در ستاد انتخابات مستقر در معاونت مطبوعاتي و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از روند برگزاري انتخاب به شكل اينترنتي و الكترونيكي بازديد و اين روند را كه نخستين بار است به اين شيوه برگزار مي شود، مثبت ارزيابي كرد.

** انتخابات الكترونيكي ميزان مشاركت را بالا مي برد
سراج پس از اين ديدار در جمع خبرنگاران گفت: برگزاري انتخابات به شيوه الكترونيكي هم به صرفه تر است و هم ميزان مشاركت را بالا مي برد ضمن آنكه روند برگزاري انتخابات نيز بسيار خوب است و اين شيوه مي تواند نمونه خوبي براي برگزاري ديگر انتخابات به اين شيوه باشد.

** ابراز اميدواري به نتيجه رسيدن انتخابات در مرحله نخست
نماينده قوه قضائيه در هيات نظارت بر مطبوعات همچنين با اشاره به مشاركت خوب مديران مسئول در انتخابات، ابراز اميدواري كرد انتخابات در مرحله نخست به نتيجه برسد.
به گزارش ايرنا، پيش از وي، علي جنتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و رئيس هيات نظارت بر مطبوعات نيز با حضور در اين ستاد از بخش هاي مختلف آن بازديد و در جريان روند برگزاري انتخابات به شيوه الكترونيك قرار گرفت.
جنتي نيز در گفت و گويي برگزاري الكترونيكي انتخاب نماينده مديران مسئول مطبوعات در هيات نظارت بر مطبوعات را اطمينان بخش عنوان كرد.
شانزدهمين دوره انتخاب نماينده مديران مسئول در هيات نظارت بر مطبوعات، امروز يكشنبه 25 مهرماه از ساعت 10 تا 16 و به صورت الكترونيكي از طريق سامانه جامع رسانه هاي كشور (e-rasaneh.ir) برگزار مي شود.
فراهنگ ** 1355 ** 1568 خبرنگار: علي اكبر قزوينيان انتشار دهنده : حسن فتحعلي