۲۲ مهر ۱۳۹۵،‏ ۱۱:۲۴
کد خبر: 82265413
۰ نفر
170 يزدي در طرح ملي نذر خون شركت كردند

يزد - ايرنا - مديركل انتقال خون يزد گفت: 170 نفر از اقشار مختلف مردم اين استان بصورت اينترنتي و همچنين حضوي در طرح ملي نذر خون شركت كردند.

نقي تقوايي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين طرح همزمان با سراسر كشور در استان يزد اجرا شده و تا پايان ماه هاي محرم و صفر نيز با قوت و طبق برنامه ادامه دارد.
وي ادامه داد: تمام مردم متدين و نوعدوست استان يزد مي توانند براي ثبت نام و اعلام آمادگي براي حضور در اين طرح بصورت اينترنتي با مراجعه به وب سايت سازمان انتقال و همچنين بصورت حضوري به اين اداره كل در ميدان ابوذر مراجعه كنند.
اين مسئول خاطر نشان كرد: ر روزهاي تاسوعا و عاشوراي حسيني امسال در سطح استان يزد 350 نفر براي اهداي خون براي نيازمندان و بيماران مراجعه كرده اند و 285 واحد خون خود را اهدا نمودند.
تقوايي گفت: اگر افرادي در روزهاي تاسوعا و عاشوراي حسيني براي نذر و اهداي خون موفق نشدند مي توانند همچنان در طول سال و بخصوص در ادامه ماه هاي محرم و صفر اقدام كنند.
وي گفت: با هيات هاي عزاداري استان يزد هماهنگي شده تا افراد علاقمند را براي خون دهي و حضور در طرح ملي نذر خون معرفي كنند كه با استقبال خوبي مواجه شده است .
7536/ خبرنگار: كاظم سبحان زاده**انتشار: