تاكيد نماينده آستارا بر حمايت از صادرات و صادركنندگان در اين شهرستان

آستارا - ايرنا - نماينده مردم آستارا در مجلس شوراي اسلامي گفت: افزايش توليد ملي و صادرات، منبطق بر اقتصاد مقاومتي است و به منظور ارتقاي رونق اقتصادي آستارا، بايد از تاجران و صادركنندگان در اين شهرستان حمايت شود.

به گزارش خبرنگار ايرنا ولي داداشي پيش از خطبه هاي نماز جمعه آستارا در اجتماع نمازگزاران افزود: گمرك بهترين فرصت براي پويايي تجارت و رونق اقتصادي آستاراست و بايد با هدف توسعه پايدار اين شهرستان، افزايش صادرات كالاهاي داخلي در دستور كار مسئولان امر قرار گيرد.
وي اظهار كرد: مردم بزرگترين سرمايه نظام جمهوري اسلامي هستند و با همت مسئولان با هدف رسيدگي به مشكلات آنها، كارگروه هاي مختلف در آستارا تشكيل شده و مديران بايد رسيدگي به معضل بيكاري و مشكلات مردم را در اولويت كاري خود قرار دهند.
وي بيان كرد: نبود شبكه فاضلاب شهري، آب شرب و راه هاي روستايي از مشكلات شهرستان آستاراست و برنامه هايي براي فاضلاب و آب شرب آستارا تعريف شده و اجرا و تكميل آنها، به اعتبارات كلان نيازمند است.
داداشي ادامه داد: ورود سرمايه گذار بخش خصوصي باعث تحرك طرح ها مي شود و رايزني هايي با فعالان بخش خصوصي انجام شده تا هر چه سريعتر تكميل طرح هاي يادشده را شاهد باشيم.
نماينده مردم آستارا در مجلس شوراي اسلامي با گراميداشت هفته احياي امر به معروف و نهي از منكر، توجه به اين فريضه واجب را در امور زندگي ضروري دانست و عمل به آن را از مردم و مسئولان خواستار شد.
شهرستان آستارا با 86 هزار نفر جمعيت در غرب استان گيلان و در همسايگي جمهوري آذربايجان قرار دارد.
خبرنگار: يوسف هدايتي ** انتشاردهنده: اميرحسين كبيري
7105 / 7124/2007