تجليل پليس راهور فاتب از رانندگان بدون تخلف پايتخت

تهران-ايرنا- 300 نفر از رانندگان بدون تخلف حوزه حمل و نقل عمومي پايتخت در جشنواره تقدير از رانندگان قانونمند تجليل شدند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، سرهنگ مراد مرادي رئيس مركز اطلاع رساني پليس راهور تهران بزرگ روز يكشنبه در حاشيه تجليل از رانندگان نمونه ترافيكي پايتخت در سومين روز از هفته ناجا با عنوان«پليس: قانونگرايي، مشاركت عمومي و انضباط اجتماعي» به خبرنگار ايرنا گفت: همايش طلايه داران فرهنگ ترافيكي امروز با حضور فرمانده ناجا، معاون وزير آموزش و پرورش، رئيس آموزش و پرورش شهر تهران و جمعي از دانش آموزان (همياران پليس) در سالن وزنه برداري مجموعه ورزشي آزادي برگزار شد.
سرهنگ مرادي نقش همياران پليس در ارتقا فرهنگ ترافيكي جامعه را مهم دانست و گفت: با توانمندسازي و افزايش ظرفيت فعاليت همياران پليس مي توان تصادفات و ازدحام ترافيكي را در جامعه كاهش داد.
وي با تاكيد بر تعامل پليس راهور با آموزش و پرورش شهر تهران اظهار كرد: در همين راستا مقرر شد افسران آموزشي راهور در تمامي مدارس ابتدايي تهران حضور پيدا كرده و نسبت به آموزش و آگاهي دانش آموزان در اين زمينه اقدامات لازم را انجام دهند.
سرهنگ مرادي ادامه داد: همچنين تمامي دستگاه هاي ذيربط در حوزه حمل و نقل عمومي در اين جشنواره حضور داشته و از رانندگان نمونه كه در سال 94 هيچگونه تخلفي رانندگي نداشتند با دريافت هدايايي مورد تقدير قرار گرفتند.
رئيس مركز اطلاع رساني پليس راهور تهران بزرگ بيان داشت: ساختمان پليس راهور (منطقه 16) كه مجهز به دوربين هاي نظارتي با تجهيزات به روز همراه با مانيتورينگ با قابليت رصد از خيابان هاي اين محدود با حضور سردار سيد تيمور حسيني و سردار كريمي امروز افتتاح شد.
سرهنگ مرادي با اشاره به برگزاري همايش تجليل از تاكسيرانان برتر در فرهنگسراي بهمن نيز اشاره كرد و گفت: اين همايش با همكاري شركت تاكسيراني و پليس راهور از رانندگان تاكسي نمونه به ويژه در پروژه خط سفيد (بين خطوط برانيد) قدرداني مي شود.
وي تصريح كرد: همچنين تجليل از خانواده هاي فعال در عرصه حمل و نقل ترافيك در منطقه 17 از ديگر برنامه هاي امروز است.

*ايمن سازي معابر 500 مدرسه با همكاري شهرداري تهران
رئيس مركز اطلاع رساني پليس راهور تهران بزرگ با اشاره به اينكه 500 مدرسه در معابر اصلي شهر واقع شده اند گفت: پليس راهور با شناسايي اين مدارس و با همكاري شهرداري تهران نسبت به ايمن سازي، نصب تابلو، علائم و تجهيزات راهنمايي و رانندگي اقدام شده است.
خبرنگار: سيدمجيد بروجردي - انتشاردهنده: محمد آجورلو
تهرام/1109/9343//1348