جشن شادي هواداران تيم فوتبال قشقايي در خيابان هاي شيراز

شيراز- ايرنا- هواداران تيم فوتبال قشقايي شيراز پس از پيروزي برابر تيم پرسپوليس تهران در خيابان هاي شيراز جشن شادي به پا كردند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، ديدار تيم هاي قشقايي شيراز و پرسپوليس تهران در مرحله سوم جام حذفي كشور، عصر جمعه در ورزشگاه حافظيه شيراز با ضربات پنالتي و با نتيجه 6 بر پنج به سود تيم قشقايي پايان يافت و نخستين شگفتي جام حذفي رقم خورد.
- پس از پايان اين بازي، هواداران تيم قشقايي در حالي كه لباس هاي محلي با كلاه مخصوص به تن داشتند با زدن ساز و نقاره و به صدا در آوردن بوق خود روها در خيابان هاي شيراز به جشن و پايكوبي پرداختند.
- تيم فوتبال پرسپوليس در حالي كه 6 بازيكن ملي پوش خود را به همراه نداشت اسير بازي خوب و دوندگي بازيكنان گمنام تيم قشقايي شد.
- حدود 14هزار صندلي كه در ورزشگاه حافظيه نصب شده به طور كامل پر شده بود و برخي از هواداران از ساختمان هاي اطراف ورزشگاه، اين بازي را تماشا كردند.
- تعدادي از دختران خردسال با پوشيدن لباس هاي محلي قشقايي به همراه بازيكنان 2 تيم وارد زمين شدند كه جلوه بسيار زيبايي داشت.
- تماشاگران مستقر در ورزشگاه با همكاري نيروي انتظامي، نظم خوبي در ورزشگاه حافظيه شيراز ايجاد كرده بودند.
- برانكو ايوانكوويچ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از شكست تيمش با خبرنگاران مصاحبه نكرد .
تيم فوتبال پرسپوليس آخرين بار در سال 1392 به شيراز سفر كرده بود و در اين سفر در بازي برابر تيم فجر سپاسي يك بر يك متوقف شد.
خبرنگار: حميدرضا خليقي ** انتشاردهنده: پرويندخت پاردسويي شيرازي
7368 /6118

سرخط اخبار استان‌ها