استانداران كشور از بخش تعاون به صورت ويژه حمايت كنند

كرمانشاه- ايرنا- معاون وزير تعاون؛ كار و رفاه اجتماعي از مسئولان استان ها و بويژه استانداران خواست تا به صورت ويژه و جدي از بخش تعاون حمايت كنند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، سيدحميد كلانتري روز دوشنبه در ديدار با استاندار كرمانشاه اظهار كرد: استانداران استان هاي كشور بايد از بخش تعاون بويژه تاسيس تعاوني هاي توسعه و عمران شهرستاني حمايت كنند.
وي افزود: شركتهاي تعاوني با مشاركت و سرمايه گذاري مردم تشكيل و با سرمايه اعضا شركت تعاوني اداره مي شود كه مي توانيم با تقويت و گسترش بخش تعاون و تشكيل تعاونيهاي جديد در زمينه هاي مختلف توليدي، توزيعي و خدماتي شاهد جلوه اي پويا از اقتصاد مقاومتي با گسترش فرهنگ مشاركت و همكاري در جامعه باشيم.
كلانتري همچنين ضمن تشريح شركت هاي تعاوني توسعه و عمران شهرستان، از استاندار كرمانشاه خواست تا در تشكيل شركت هاي تعاوني توسعه و عمران شهرستان، حمايت هاي لازم را به عمل آورد.

** شركت هاي تعاوني مظهر عدالت و براتبري در جامعه هستند
اسدالله رازاني استاندار كرمانشاه نيز در اين ديدار، شركت هاي تعاوني را مظهر عدالت و برابري در جامعه دانست و گفت: بايد در راستاي ارتقاي فرهنگ تعاون در استان و گسترش تعاوني ها تلاش شود.
وي خاطرنشان كرد: تعاون گران ابتدا خود بايد متوجه باشند كه سرچشمه تحول و تغيير هستند و مي توانند براي دولتمردان تصميم سازي كنند تا خدمتگزاران مردم براي آينده اي بهتر و تدوين برنامه هاي بلند مدت و كوتاه مدت تصميم گيري هاي تاثيرگذار داشته باشند.
رازاني در پايان گفت: اگر با اين ديدگاه به تعاوني ها نگاه كنيم به طور قطع كشور به سمت و سوي تغييرات بسيار مثبت در اقتصاد پيش خواهد رفت و شرايط بهتري ايجاد مي شود.
8066/7458 خبرنگار: مسعود اسماعيلي ** انتشار دهنده:علي مولوي

سرخط اخبار استان‌ها