مشكل سايت براي مشاركت اينترنتي در طرح سرشماري نفوس و مسكن مرتفع شد

كرمانشاه- ايرنا- قائم مقام مدير اجرايي سرشماري عمومي نفوس و مسكن استان كرمانشاه از برطرف شدن مشكل سايت براي مشاركت اينترنتي عموم مردم در طرح سرشماري نفوس و مسكن خبر داد.

مژگان نمكيان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: از ابتداي طرح سرشماري كه روز شنبه سوم مهر آغاز شد متاسفانه مشكلاتي براي مردم براي مراجعه به سايت www.sarshomari95.ir براي شركت در مرحله اينترنتي اين طرح ايجاد شد.
وي افزود: اين مشكل به دنبال كم بودن پهناي باند اينترنت و در پي استقبال بسيار خوب مردم از شركت در طرح سرشماري اتفاق افتاد.
نمكيان خاطرنشان كرد: اين مشكل از امروز با 2 يا 3 برابر شدن پهناي باند مرتفع و عموم مردم مي توانند با مراجعه به آدرس اعلام شده نسبت به مشاركت در طرح سرشماري اقدام كنند.
قائم مقام مدير اجرايي سرشماري كرمانشاه يادآور شد: معمولا پيك استفاده از اينترنت در ساعات اداري است و چون كارمندان دولت و مدارس نيز همزمان با ساير اقشار در حال مراجعه به سايت سرشماري هستند ممكن است گاهي اوقات مشكلات اين چنيني ايجاد شود.
وي از مردم خواست تا بعد از ساعت اداري و از ساعت 16 به بعد كه حجم استفاده از اينترنت كاهش مي يابد نسبت به مشاركت اينترنتي اقدام كنند.
نمكيان در پايان گفت: در كرمانشاه دو ستاد و در هر يك از شهرستان ها نيز يك ستاد براي پاسخگويي به مردم ايجاد شده است.
مرحله اول طرح سرشماري عمومي نفوس و مسكن از سوم تا بيست و چهارم مهر به صورت اينترنتي و از 25 مهر تا 25 آبان مرحله دوم با مراجعه حضوري ماموران آمار گير به درب منازل مردم برگزار مي شود.
افرادي كه در مرحله اول به صورت اينترنتي در طرح سرشماري نفوس و مسكن ثبت نام كنند يك كد رهگيري 12 رقمي دريافت و اين كد را بايد در مرحله دوم به مامور آمار گير ارايه كنند.
8066/7458 خبرنگار: مسعود اسماعيلي ** انتشار دهنده:علي مولوي*

سرخط اخبار استان‌ها