۴ مهر ۱۳۹۵،‏ ۱۸:۵۹
کد خبر: 82243346
۰ نفر
تمرین 120 دقیقه ای تیم ملی در ایروان

تهران- ایرنا- ملی پوشان فوتبال ایران در ادامه تمرینات خود در ایروان پایتخت ارمنستان عصر امروز در كمپ تیم های ملی این كشور ١٢٠ دقیقه تمرین كردند.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، این تمرین از ساعت ١٦:١٥ درمحل سالن بدنسازی این كمپ آغاز شد. این تمرین ابتدایی با نظارت كارلوس كی روش برگزارشد.
در ابتدای شروع تمرینات و نرمش های انفرادی همراه با توپ انجام و سپس بازیكنان حاضر در اردو به گروه های دو نفره تقسیم شدند و به پاسكاری پرداختند.
بخش بعدی به عبور از موانع با استانهای انفجاری و ضربه به دروازه های كوچك اختصاص داشت كه این بخش بر نشاط و جدیت تمرین افزود.
در ادامه تمرینات كی روش با تقسیم كردن بازیكنان به دو گروه سبز و نارنجی از بازیكنان خواست با تمركز راههای مختلف تهاجمی و تدافعی را تمرین كنند و تمركزخواسته اصلی سرمربی تیم ملی در این بخش بود. عملكرد بازیكنان در این قسمت بارها با تشویق كی روش همراه شد و او از عملكرد بازیكنان در این بخش از تمرین ابراز رضایت كرد.
سه دروازه بان حاضر در اردوی تیم ملی نیز تمرینات اختصاصی خود را انجام دادند.
پژمان منتظری مدافع تیم ملی هم تمرینات پس از دوران جراحیش را این روزها پشت سر می گذارد.
مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی تیم السد قطر هم ساعاتی پس از ورودش به اردوی تیم ملی همزمان با تمرین ملی پوشان در سالن، تمرین ریكاوری انجام داد.
ورزشی**9129**1724 خبرنگار: مهدی رهبر - انتشاردهنده: حسین فتح الهی