تیم فوتبال شهدای رزكان فردیس مقابل تیم كشور گینه كان پیروز شد

كرج-ایرنا-رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس استان البرز گفت: تیم فوتبال شهدای رزكان فردیس مقابل تیم كشور گینه كان پیروز شد.

مهدی محبی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم فوتبال رزكان فردیس عصر امروز جمعه در زمین چمن فوتبالاین شهرستان در دیداری دوستانه موفق شد تیم 'ان تی ال گینه' را با نتیجه 2 بر 1 شكست دهد.
وی اظهار داشت: ستاره این دیدار مهرزاد حقیقی بود كه دو گل تیم شهدای رزكان را به ثمر رساند.
محبی افزود: نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید ، اما در نیمه دوم دو تیم بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند كه در دقیقه 60 مهرزاد حقیقی در حركتی زیبا توپ را از میان پاهای دروازه بان گینه ای وارد دروازه كرد.
وی ادامه داد: در دقیقه 69 مهاجم تیم گینه هاشمیرو سیلا موفق شد از غفلت دفاع تیم رزكان استفاده كند و بازی را به تساوی بكشاند ، اما این پایان كار نبود و حقیقی مهاجم آماده شهدای رزكان فردیس دومین گل خود و تیمش را در دقیق 77 به ثمر رساند كه این نتیجه تا پایان نود دقیقه باقی ماند ،حقیقی یك ضربه پنالتی هم در دقیقه 72 از دست داد.
محبی افزود: تیم ان تی ال گینه كه در رده هشتم لیگ دسته 2 كشور گینه قرار دارد، برای برپایی یك اردوی 10 روزه در تهران به سر می برد، این تیم در دو دیدار دوستانه مقابل امیدهای استقلال ( ب ) با نتیجه 4-0 و 4-1 به پیروزی رسید.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس گفت: تیم فوتبال شهدای رزكان فردیس یكی از تیم های دسته سه فوتبال كشور است.
محبی افزود: تبادل فرهنگی و صمیمیت و نزدكی ملتها در قالب ورزش از اهداف برگزاری این رقابتها بود كه تیم فوتبال گینه از تیم فوتبال شهدای رزكان فردیس برای شركت در مسابقات به كشورش دعوت كرد.
در این مسابقه پیشكسوتان ورزش فوتبال،روسای هیات های ورزشی و هیات امنای ورزشی رزكان شهرستان فردیس حضور داشتند.
7417/6155 خبرنگار: منصور جمشیدی** انتشار دهنده: محمد عزیزپور