تيم فوتبال شهداي رزكان فرديس مقابل تيم كشور گينه كان پيروز شد

كرج-ايرنا-رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان فرديس استان البرز گفت: تيم فوتبال شهداي رزكان فرديس مقابل تيم كشور گينه كان پيروز شد.

مهدي محبي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: تيم فوتبال رزكان فرديس عصر امروز جمعه در زمين چمن فوتبال
اين شهرستان در ديداري دوستانه موفق شد تيم 'ان تي ال گينه' را با نتيجه 2 بر 1 شكست دهد.
وي اظهار داشت: ستاره اين ديدار مهرزاد حقيقي بود كه دو گل تيم شهداي رزكان را به ثمر رساند.
محبي افزود: نيمه اول اين بازي با تساوي بدون گل به پايان رسيد ، اما در نيمه دوم دو تيم بازي زيبايي را به نمايش گذاشتند كه در دقيقه 60 مهرزاد حقيقي در حركتي زيبا توپ را از ميان پاهاي دروازه بان گينه اي وارد دروازه كرد.
وي ادامه داد: در دقيقه 69 مهاجم تيم گينه هاشميرو سيلا موفق شد از غفلت دفاع تيم رزكان استفاده كند و بازي را به تساوي بكشاند ، اما اين پايان كار نبود و حقيقي مهاجم آماده شهداي رزكان فرديس دومين گل خود و تيمش را در دقيق 77 به ثمر رساند كه اين نتيجه تا پايان نود دقيقه باقي ماند ،حقيقي يك ضربه پنالتي هم در دقيقه 72 از دست داد.
محبي افزود: تيم ان تي ال گينه كه در رده هشتم ليگ دسته 2 كشور گينه قرار دارد، براي برپايي يك اردوي 10 روزه در تهران به سر مي برد، اين تيم در دو ديدار دوستانه مقابل اميدهاي استقلال ( ب ) با نتيجه 4-0 و 4-1 به پيروزي رسيد.
رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان فرديس گفت: تيم فوتبال شهداي رزكان فرديس يكي از تيم هاي دسته سه فوتبال كشور است.
محبي افزود: تبادل فرهنگي و صميميت و نزدكي ملتها در قالب ورزش از اهداف برگزاري اين رقابتها بود كه تيم فوتبال گينه از تيم فوتبال شهداي رزكان فرديس براي شركت در مسابقات به كشورش دعوت كرد.
در اين مسابقه پيشكسوتان ورزش فوتبال،روساي هيات هاي ورزشي و هيات امناي ورزشي رزكان شهرستان فرديس حضور داشتند.
7417/6155 خبرنگار: منصور جمشيدي** انتشار دهنده: محمد عزيزپور