پيروزي پرگل 6برصفر برابر راه آهن /خونه به خونه روي ريل خوشبختي

ساري - ايرنا - تيم فوتبال خونه به خونه مازندران با شكست سنگين 6 بر صفر كه در هفته هشتم رقابت هاي ليگ دسته يك فوتبال باشگاههاي كشور به تيم مدعي راه آهن تهران تحميل كرد ، دوباره روي ريل خوشبختي قرارگرفت.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، تيم خونه به خونه مازندران عصر جمعه در حضور بيش از پنج هزار تماشاگر بابلي در ورزشگاه شهداي هفت تير بابل با نتيجه پرگل 6 بر صفر ميهمان خود راه آهن را با شكست سنگين بدرقه كرد.
اين پيروزي پرگل خونه به خونه ، پرگل ترين ديدار اين فصل ليگ دسته يك تا اينجاي رقابت ها بوده است.
شاگردان ' عليرضا مرزبان ' در هر 2 نيمه اين مسابقه سه گل وارد دروازه راه آهن كردند.
براي تيم خونه به خونه در اين مسابقه ' ميثم نقي زاده ' در دقيقه 4 بازي از روي نقطه پنالتي اولين گل اين ديدار را به ثمر رساند.
دومين گل تيم خونه به خونه در دقيقه 17 بازي توسط پژمان نوري به ثمر رسيد.
نوري براي وارد كردن اين گل به دروازه راه آهن به عمق خط دفاعي حريف فرار كرد و ضربه تمام كننده اش را وحيد عزيزي نتوانست دفع كند تا به اين ترتيب با دومين گل خونه به خونه ، ورزشگاه هفت تير به مرز انفجار برسد.
گل سوم خونه به خونه هم دردقيقه 27 توسط ' محمد غلامي ' به ثمر رسيد.
شاگردان مرزبان در تيم خونه به خونه در نيمه دوم نيز به برتري خود ادامه دادند. در آغاز اين نيمه و دقيقه 50 فرار تند و تيز هادي خيري از جناح راست ميدان و سانتري كه روي دروازه راه آهن كشيد سبب شد تا محمد خليلي با يك رفت و برگشت توپ به گل چهارم دست يابد.
خليلي توپ اول را با ضربه سر به سمت دروازه فرستاد كه دروازبان راه آهن را به واكنش وا داشت او او با دفع ناقص ، يك بار ديگر توپ را به خليلي رساند و اين بازيكن با يك ضربه قيچي برگردان گل چهارم خونه به خونه را به ثمر رساند.
2 گل ديگر تيم خونه به خونه هم توسط حميد كاظمي و اميرحسين فشنگچي وارد دروازه راه آهن شد.
تيم خونه به خونه مازندران با كسب سه امتياز بازي خانگي 15 امتيازي شد و در جمع چهار تيم بالاي جدول صعود كرد.
تيم نساجي مازندران هم در ديداري بيرون از خانه با نتيجه يك بر صفر ميزبان خود مس رفسنجان را شكست داد و با 13 امتياز به ميانه هاي جدول رده بندي ليگ يك صعود كرد.
خبرنگار: مهدي غلامي ** انتشار دهنده : حسن فلاحتي
7327/1654

سرخط اخبار استان‌ها