قهرماني تيم پانا در مسابقات واليبال ساحلي جام خبرنگاران اروميه

اروميه- ايرنا- مسابقات جام خبرنگاران اروميه روز جمعه با قهرماني تيم خبرگزاري پاناي 2 پايان يافت.

به گزارش خبرنگار ايرنا، مسابقات واليبال ساحلي قهرماني جام غدير خبرنگاران اروميه با حضور 14 تيم خبرنگاران و دو تيم هيات واليبال در قالب چهار گروه چهار تيمي برگزار شد.
پس از پايان دور مقدماتي، تيم هاي نويد آذربايجان با ميلت، هيات واليبال اروميه با باشگاه خبرنگاران، هيات واليبال استان با هفته نامه كوشش و تيم خبرگزاري پاناي 2 با خبرگزاري تسنيم در دور حذفي به رقابت پرداختند.
در ديدار فينال تيم خبرگزاري پاناي 2 با تركيب توحيد احمدپور و بهزاد گلستاني با برتري مقابل تيم هيات واليبال اروميه با تركيب غلامحسين كردستانچي و ابراهيم فتح الله زاده به مقام قهرماني رسيد.
در ديدار رده بندي نيز تيم هيات واليبال استان با تركيب پويان سليماني و رامين اميد باراندوزي با پيروزي مقابل تيم پايگاه خبري ميلت با تركيب محمدآقايارلو و مرتضي حيدري به مقام سوم دست يافت.
به تيم هاي اول تا سوم حكم قهرماني و جوايز نفيسي از سوي هيات واليبال استان اهدا شد.
بر اساس اين گزارش مرحله مقدماتي اين مسابقات روز جمعه 26 شهريور ماه جاري در زمين هاي ساحلي هيات واليبال اروميه برگزار شده بود.
رقابتها به صورت 2 گيم از 3 گيم انجام شد و دو تيم برتر هر گروه به مرحله حذفي راه يافتند.
به گزارش ايرنا، رشته ورزشي واليبال جايگاه خاصي در اروميه دارد و خبرنگاران اين شهر واليبال خيز علاوه بر قلم فرسايي در اين رشته در انجام مهارت هاي آن نيز تبحر بالايي دارند و برگزاري اين مسابقات يكي از خواسته هاي اصحاب رسانه در به نمايش گذاشتن توانمندي هاي بالقوه و بالفعل خود است.
1905/7126**خبرنگار: نرگس موذني حبشي**منتشر كننده: حسن فاخري

سرخط اخبار استان‌ها