مربي گسترش فولاد : مهاجمان ما نمي توانند به تيم كمك كنند

تبريز- ايرنا- مربي تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز با ابراز نارضايتي از عملكرد مهاجمان تيم خود گفت :متاسفانه اين بازيكنان تاكنون نتوانسته اند به مجموعه تيم كمك كنند.

به گزارش ايرنا، بهمن خداكرم عصرچهارشنبه در كنفرانس خبري بعد از بازي با فولاد خوزستان، افزود: مهاجمان ما بايد خودشان را موقعيت هاي گل قرار دهند كه با وجود انجام تمرينات مستمر و خاص در اين زمينه، تاكنون نتيجه اي نگرفته ايم و لازم است آنها تلاش هاي خود را بيشتر كنند.
وي اظهار كرد: مهاجم برزيلي ما دقت لازم در نواختن ضربات آخر را ندارد كه اميدواريم در جريان تعطيلات ليگ برتر اين بازيكن خود را به شرايط جديدي رسانده و بتواند به تيم كمك كند.
خداكرم با بيان اينكه كادرفني گسترش فولاد با آناليز فولاد خوزستان برنامه هاي ويژه اي براي اين بازي داشت، گفت : بر همين اساس ما درتركيب نفرات خود و نوع سيستم بازي تغييراتي انجام داده بوديم، اما اين تغييرات نتيجه اي در بر نداشت و موفق به گلزني مقابل حريف خود نشديم.
وي ادامه داد : هر چند در ابتداي اين بازي نيز برنامه هاي تاكتيكي خود را پيش برديم اما در ادامه، بازي گره خورد و تيم حريف توانست بازي را بسته و با تساوي از تبريز برود.
مربي گسترش فولاد گفت : با توجه به فاصله اندك تيم ها درجدول رده بندي، مي توانيم با دو بازي و برد خود را به ميانه هاي جدول برسانيم.
ديدارتيم هاي گسترش فولاد تبريز و فولاد خوزستان از هفته هفتم ليگ برتر با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.
شبك3038/518 / 1064خبرنگار: يحيي مرتضايي/ تنظيم كننده : محمد عزيزي راد / انتشار دهنده : فرشاد محسن زاده