تیم های كشتی آزاد و فرنگی نیروهای مسلح ایران برای رقابت های جهانی وارد مقدونیه شدند

بلگراد-ایرنا- تیم های كشتی آزاد و فرنگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تركیب كامل برای شركت در رقابت های جهانی نیروهای مسلح (سیزم) شامگاه سه شنبه وارد مقدونیه شد.

به گزارش ایرنا، این دور از مسابقات كشتی آزاد و فرنگی ارتش های جهان با حضور 32 كشور جهان از جمله تیم كشتی نیروهای مسلح كشورمان به میزبانی مقدونیه از روز چهارنشبه « فردا » در شهر اسكوپیه آغاز خواهد شد و انتظار می رود كه تیم كشورمان مقام بالایی را در این مسابقات جهانی كسب كند.
مسابقات انتخاباتی نیروهای مسلح جام مدافعان حرم برای شركت در مسابقات جهانی در كشور مقدونیه در قالب 35 تیم با حضور 500 كشتی گیر از رده های مختلف نیروهای مسلح اعم از ارتش، نیروهای انتظامی، بسیج، وزارت دفاع به مدت دو روز در سالن ورزشی خانه كشتی ایران برگزار شد كه 16 كشتی گیر برتر برای شركت در مسابقات كشتی آزاد و فرنگی ارتش های جهان در مقدونیه انتخاب شدند.
از 16 ورزشكار تیم نیروهای مسلح كشورمان 8 كشتی گیردر مسابقات فرنگی و 8 كشتی گیر دیگر در مسابقات كشتی آزاد به رقابت می پردازند.
تیم نیروهای كشورمان با انجام مسابقات انتخاباتی در ایران نشان داد كه از تاكتیك و قدرت جسمانی بالایی برخوردار هستند و انتظار می رود كه قهرمانی این دور از مسابقات در مقدونیه را از آن خود كنند.
مسابقات كشتی ارتش های جهان از 31 شهریور تا پنجم مهرماه در شهر اسكوپیه پایتخت كشور مقدونیه برگزار می شود.
در این رقابت ها در رده كشتی آزاد؛ علی حاج آقانیا، دانیال حجتی، صائب تقی زاده، فرزاد كولیوند، محمد زارعی، مصطفی قیاسی، احسان زندی و جعفر شمس ناتری، بترتیب در وزن های 57، 61، 65، 70، 74، 86، 97 و 125 كیلوگرم شركت دارند.
'جعفر دلیری' سرمربی، 'كمیل رحیمی' مربی و 'ناصر ملكی' مدیر فنی تیم كشتی آزاد هستند.
در رده كشتی فرنگی؛ محسن حاجی پور، وحید میرفتح الهی، محمد علی گرایی، پژمان پشتام، مهدی فلاح و مهدی كشاورز در وزن های59، 66، 71، 75، 80 و 98 كیلوگرم به رقابت می پردازند.
'روح اله دل انگیز' سرمربی و 'عباس مرادی'، 'سید یونس موسوی' مربیان تیم كشتی فرنگی كشورمان هستند.
سامان عزیزی و بهنام مهدی زاده نمایندگان كشورمان در وزن های 85 و 130 كیلوگرم كشتی فرنگی به دلایل فراهم نشدن روادید به این رقابت ها اعزام نشدند.
اروپام**436**شبس *1488 ** 1574
*انتشار دهنده:بهمن بامداد

سرخط اخبار جهان