نخستین شكست چلسی در فصل جدید لیگ برتر فوتبال انگلیس

تهران - ایرنا - تیم چلسی در آغاز هفته پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه های انگلیس مغلوب لیورپول شد و طعم تلخ شكست را در فصل جدید این رقابت ها تجربه كرد.

به گزارش ایرنا، تیم چلسی بامداد روز شنبه در حضور بیش از 41 هزار تماشاگر ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن میزبان تیم لیورپول بود تا با برتری مقابل حریف خود به صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس راه یابد اما شاگردان یورگن كلوپ با ارائه یك بازی منطقی با نتیجه دو بر یك حریف خود را شكست دادند و به مكان چهارم جدول رده بندی صعود كردند.
قرمزپوشان لیورپول بر خلاف تصور، شروع توفانی را در زمین حریف داشتند و در دقیقه 17 بر روی یك ارسال و ضربه دژان لورن به گل رسیدند.
شاگردان آنتونیو كونته سرمربی تیم چلسی بعد از گل حریف، كنترل میانه میدان را در دست گرفتند تا بازی را به تساوی بكشانند اما تیم لیورپول بر روی یك غافلگیری به دومین گل خود دست یافت تا با پیروزی به رختكن برود.
بازیكنان تیم چلسی در نیمه دوم، حملات گسترده ای را بر روی دروازه سامپدوریا طراحی كردند كه در نهایت دیگو كاستا در دقیقه 62، یكی از گل های خورده میزبان را جبران كرد اما این گل، مانع از شكست خانگی چلسی نشد.
برنامه هفته پنجم لیگ برتر انگلیس به شرح زیر است :
شنبه 27 شهریور
لسترسیتی با برنلی
هال سیتی با آرسنال
منچسترسیتی با پورتموث
وست برومویج با وستهام
اورتون با میدلزبورو
یكشنبه 28 شهریور
واتفورد با منچستریونایتد
كریستال پالاس با استوك سیتی
ساوتهپتون با سوانسی
تاتنهام با ساندرلند
تیم منچسترسیتی با هدایت پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی خود با كسب 12 امتیاز در صدر ایستاده است و تیم های اورتون، چلسی و لیورپول هر كدام با 10 امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند.
شبد ** 9122**3404 مترجم : مهدی نعمتی ، دبیر: محسن اسماعیلی

سرخط اخبار ورزش