سرمربي فولاد خوزستان:نخستين پيروزي مسير موفقيت هاي بعدي را هموار كرد

اهواز - ايرنا - سرمربي تيم فولاد خوزستان گفت:نخستين پيروزي در اين فصل، مسير موفقيت هاي بعدي را براي ما هموار كرد و در هفته هاي آتي چهره واقعي فولاد براي تمامي تيم ها نمايان مي شود.

به گزارش ايرنا نعيم سعداوي شامگاه جمعه در نشست خبري پس از ديدار تيمش برابر پديده مشهد در هفته ششم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور، اظهار كرد:اين بازي و نتيجه آن هيچ گاه از ذهن من به عنوان سرمربي تيم بيرون نمي رود، چرا كه نخستين پيروزي را در جايگاه سرمربي در اهواز با فولاد تجربه كردم.
وي افزود:تيم ما در تمامي رقابت هاي فصل تاكنون برابر حريفان، بازي خوبي ارائه داده و مستحق كسب امتيازات بيشتري بود، ولي اين پيروزي تاثير بسزايي در روند صعود در ادامه مسابقات دارد.
سرمربي تيم فولاد خوزستان ادامه داد:بازيكنان تيم فولاد در اين بازي در لحظه هاي حياتي تمركز لازم را نداشتند اما با اين وجود به خوبي توانستند از گل برتري محافظت كرده و نخستين پيروزي خود را در اين فصل رقم بزنند.
وي بيان كرد:پيش از زدن گل، بازي پاياپاي را برابر پديده به نمايش گذاشتيم ولي پس از زدن گل فشار حريف بر دروازه ما بيشتر شد و بازيكنان ما نيز براي دفاع از تك گل خود تا اندازه اي عقب كشيدند.
سعداوي تصريح كرد: تيم پديده مشهد در اين بازي خوب كاركرد و موقعيت هاي خوبي را نيز براي خود ايجاد كرد اما خط دفاع و گلر تيم ما اجازه خودنمايي به مهاجمان اين تيم را ندادند.
وي ادامه داد: هواداران تيم ما اگرچه در اين بازي اندك بودند اما براي ما سنگ تمام گذاشته و تاثير بسزايي در ايجاد انگيزه بين بازيكنان داشتند.
سرمربي تيم فولاد خوزستان گفت:اگرچه در اين بازي پيروز شديم و تا اندازه اي جايگاه خود را ارتقاء داديم اما تيم ما همچنان بايد تقويت شود و اميد است مسئولان باشگاه در خصوص جذب بازيكن خارجي مد نظران اقدامات موثري را صورت دهند.
ديدار تيم هاي فولاد خوزستان و پديده مشهد از هفته ششم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور عصر جمعه در ورزشگاه غدير اهواز برگزار شد و تيم فولاد خوزستان موفق شد با تك گل ساسان انصاري نخستين پيروزي خود را در ليگ برتر كسب كند.
تيم فولاد خوزستان با اين سه امتياز از جايگاه شانزدهم جدول به جايگاه دهم جدول صعود كرد و تيم پديده مشهد نيز با اين شكست در همان رده دوازدهم جدول باقي ماند.
7152