۲۶ شهریور ۱۳۹۵،‏ ۱۹:۳۷
کد خبر: 82232425
۰ نفر
منصوریان: از نتیجه راضی نیستم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت كه از نتیجه تساوی شهرآورد هشتاد و سوم برابر پرسپولیس راضی نیستم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا منصوریان عصر جمعه در نشست خبری پس از تساوی با پرسپولیس در هشتاد سومین شهرآورد پایتخت ،گفت: اعتقاد دارم اگر به گل می رسیدیم پرسپولیس دیگر به ما نمی رسید زیرا پرسپولیس بعد از گل خوردن فضای آشفتگی اش زیاد می شود.
منصوریان با تبریك به علیرضا بیرانوند و بیان اینكه سنگربان روز خوبی را پشت سر گذاشته است، افزود: بیرانوند به تنهایی 7 موقعیت را از ما گرفت.
سرمربی استقلال افزود: رحمتی در نیمه اول كمتر به زحمت افتاد، اما دو سه موقعیت خوب گرفت. باید به كاپیتان تیمم تبریك بگویم كه توانست دروازه خود را بسته نگه دارد.
منصوریان با بیان اینكه بدنبال مساوی در شهرآورد نبوده است، گفت:از ته قلبم از نتیجه راضی نیستم و تاكید می كنم كه برای مساوی به میدان نیامده بودم .
سرمربی استقلال با ابراز رضایت از عملكرد سیدمجید حسینی در مقابل مهاجمان پرسپولیس، گفت: این بازیكن جوان آینده خوبی دارد
منصوریان درباره اینكه فكر می‌كند مدیران باشگاه تا چه اندازه به وی فرصت خواهند داد، گفت:پرچم سرمربیگری استقلال امروز در نزد یك استقلالی امانت است و به طور حتم بعد از من نیز در دست خودمان خواهد بود.
وی افزود: دفاع ما خوب مهاجمان حریف را بایكوت كرد و ما منتظر یك فرصت برای پیروزی بودیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینكه شهرآورد را متفاوت از سایر بازی‌ها می‌بیند،گفت: روزی هم كه من آمدم برای بردن آمدم من مانند هواداران روی سكوها بوده ام و آنها را درك می‌كنم. همه می‌گویند شهرآورد هم سه امتیاز دارد و من هم می‌گویم سه امتیاز دارد، اما سه امتیازش خیلی پرانرژی و شیرین است.
منصوریان درباره اینكه استقلال مانند سیستم كارلوس كی‌روش در تیم ملی دفاعی بازی كرده است، اظهار داشت: شما یك جا شانه خالی می‌كنید، اما باید بگویم همین تركیب كی‌روشی چهار سال پیش 75 میلیون ایرانی را خوشحال كرد. خوب بود ما چهار سال پیش مقابل كره‌جنوبی حمله می‌كردیم و شكست می‌خوردیم؟! امیدوارم كه كی‌روش همین سیستم را حفظ كند تا در جام جهانی 2018 نیز حضور داشته باشیم.
وی با بیان اینكه باید ادبیات خود را درمورد كی روش تغییر بدهیم گفت: ما افتخار می‌كنیم به این مربی و بازی ما هم تخریبی نبود. سال گذشته هم وقتی من با نفت مقابل پرسپولیس پیروز شدم، گفتند كه كی‌روش خط و خطوطی داده است و ای كاش این ادبیات را تغییر بدهیم.
ورزشی** 3783**9129** 1701