۲۱ شهریور ۱۳۹۵،‏ ۲۲:۰۹
کد خبر: 82227282
۰ نفر
بانوی قایقران گیلانی قهرمان آسیا شد

رشت - ایرنا - یك بانوی قایقران گیلانی عنوان قهرمانی مسابقات آسیا را كسب كرد.

مسئول روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان گیلان عصر یكشنبه گفت: نازنین ملایی ورزشكار شایسته و ملی پوش گیلانی موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات قایقرانی روئینگ آسیا را كسب كند.
سعید علیپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ورزشكار ملی پوش گیلانی در رقابتهای قایقرانی و در ماده تك انفرادی سبك وزن آسیا، توانست با زمان هفت دقیقه و 43 ثانیه و 51 صدم ثانیه زودتر از دیگر حریفان خود از خط پایان عبور كند و مدال طلای این رشته را برگردن بیاویزد.
وی اظهار كرد: نازنین ملایی در مرحله نهایی این دوره از رقابتها، با حریفانی از كشورهای تایلند، هنگ كنگ، كره جنوبی، چین و قزاقستان به رقابت پرداخت و سرانجام موفق شد حریفان خود را شكست دهد و عنوان قهرمانی آسیا را برای ایران به ارمغان بیاورد.
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان ادامه داد: همچنین این قایقران شایسته گیلانی به همراه تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان ایران در ماده چهارنفره تك پاروی سنگین وزن نیز، به مدال برنز و عنوان سومی آسیا دست یافت.
علیپور خاطرنشان كرد: در رقابتهای قایقرانی روئینگ قهرمانی آسیا، 210 قایقران از 13 كشور قاره كهن حضور دارند كه به مدت پنج روز در شهر شیاچن كشور چین با هم به رقابت می پردازند.
7285/6070 *شبس*1488 **1613

سرخط اخبار ورزش