۲۰ شهریور ۱۳۹۵،‏ ۲۲:۵۲
کد خبر: 82225867
T T
۰ نفر
پنج كيلوگرم ترياك در مياندوآب كشف و ضبط شد

مهاباد- ايرنا- فرمانده انتظامي شهرستان مياندوآب گفت: پنج كيلوگرم ترياك با تلاش ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر در اين شهرستان كشف و ضبط شد.

سرهنگ حسن شيخ نژاد روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: در پي كسب خبري مبني بر تهيه و توزيع مواد مخدر در يكي از مناطق مياندوآب و منزل شخصي فردي معلوم، موضوع در دستور كار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
وي افزود: پس از اقدامات پليسي و بازرسي منزل فرد مورد نظر، مقدار پنج كيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياك كه به صورت ماهرانه جاسازي شده بود، كشف و ضبط شد.
شيخ نژاد بيان كرد: در اين زمينه يك نفر دستگير شده و با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مقامات قضائي شد.
فرمانده انتظامي مياندوآب اضافه كرد: از ابتداي سالجاري مقدار 77 كيلوگرم مواد مخدر با تلاش و هوشياري ماموران انتظامي اين شهرستان كشف شده و 175 نفر توزيع كننده مواد مخدر دستگير شده اند.
وي با بيان اين كه در پنج ماه سالجاري ميزان كشفيات نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است، افزود: همچنين 269 نفر معتاد جمع آوري و تحويل كمپ هاي ترك اعتياد شده و 17 دستگاه خودرو نيز در اين ارتباط توقيف شده است.
سرهنگ شيخ نژاد از مردم خواست پليس را در زمينه كاهش آسيب هاي اجتماعي ياري كنند و هرگونه اخبار در اين خصوص را به نيروي انتظامي اطلاع دهند.
شهرستان مياندوآب با بيش از 260 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي واقع شده است.
3093/1905

سرخط اخبار استان‌ها