مهاجری: پدیده برای برد به میدان می رود/ پورموسی: دیگر به تیم ملی بازیكن نمی‌دهم

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال لیگ برتری پدیده مشهد گفت: این تیم در هر بازی برای برد به میدان می رود.

به گزارش ایرنا، رضا مهاجری عصر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار با تیم استقلال خوزستان در مشهد افزود: با توجه به شناخت مناسبی كه از استقلال خوزستان در اختیار تیم پدیده است در صورت تمركز بازیكنان می توانیم این تیم را شكست دهیم.
وی ادامه داد: تیم پدیده در چهار بازی ابتدایی لیگ برتر سه بازی را خارج از خانه پشت سر گذاشته و یك بازی در مشهد هم با سیاه جامگان انجام داده است.
سرمربی تیم پدیده گفت: از لحاظ موقعیت ندادن به حریف بهترین بازی پدیده مقابل سایپا بود، وقفه ای كه در لیگ برتر ایجاد شده كار را برای تیم ما بسیار سخت و دشوار كرده است.
وی همچنین نسبت به راهیابی تیم ملی فوتبال به جام جهانی اظهار امیدواری و بیان كرد: پیش از شروع مسابقات همه تیمها دوره را برای آمادگی بازیكنان پشت سر می گذارند اما زمانی كه پس از یك ماه مسابقات تعطیل می شود لازم است بدنسازیها از ابتدا آغاز شود كه این مساله روی شرایط جسمی بازیكنان و تیمها تاثیر می گذارد.
وی افزود: تعطیلات در لیگ برتر فوتبال سبب می شود انگیزه تماشاگر برای حضور در استادیوم كاهش پیدا كند.
سرمربی تیم پدیده در ادامه به عدم حضور فرامرزی و كفشگری در بازی مقابل استقلال اهواز اشاره و بیان كرد: این دو بازیكن به دلیل مصدومیت نمی توانند در بازی فردا حضور پیدا كنند.
مهاجری برگزاری بازی در روز شنبه را بسیار نامناسب توصیف و بیان كرد: باید تلاش شود شرایطی مناسب برای حضور تماشاگران در ورزشگاه فراهم آید ولی این موضوع متاسفانه مد نظر مسئولان قرار نمی گیرد.

* دیگر بازیكن به تیم ملی نمی دهم
سرمربی تیم استقلال خوزستان نیز در این نشست خبری گفت: با توجه به تعطیلاتی كه در لیگ به وجود آمده امیدوارم بازی خوبی ارائه كنیم و با دست پر به اهواز برگردیم.
سیروس پورموسوی در خصوص عدم حضور ملی پوش از استقلال خوزستان در فهرست تیم ملی هم گفت: پیش از این هم گلایه خود را اعلام كرده و گفته بودم وقتی قهرمان لیگ نماینده ای در تیم ملی نداشته باشد مطمئنا یك جای كار ایراد دارد.
وی افزود: به عقیده من خط خوردن ملی پوشان فنی نبوده است و من دیگر بازیكن به تیم ملی نمی دهم.
او ادامه داد: سرمربی تیم ملی می داند كه در اردوهای 45 روزه كه در خارج از كشور برگزار می شود تیمهای خارجی به تیم ملی بازیكن نمی دهند. این مساله بازیكنان دعوت شده را از نظر روحی و روانی خراب می كند زیرا بعد از این همه وقت باید نفراتی در تیم بازی كنند كه تنها سه چهار روز به تیم دعوت شدند.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با اشاره به اینكه سرمربی تیم ملی از نفرات باتجربه و كم كارآمد استفاده می كند اظهار كرد: بازیهای استقلال خوزستان و پدیده همیشه بازیهای جذابی بوده است البته این فصل بخاطر وقفه ای كه پیش آمده شاید جذابیتهای گذشته را نداشته باشد.
پورموسوی با اشاره به اینكه داوودی و رافائل به دلیل مصدومیت در بازی فردا حضور نخواهند داشت افزود: در فصل جاری توقعات زیادی از تیم ما وجود دارد زیرا بچه ها در فصل گذشته نشان دادند كه این توانایی را دارند كه كارهای بزرگی انجام دهند.
تیم پدیده در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ساعت 18:15 روز شنبه 20 شهریور جاری در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف استقلال خوزستان می رود.
7498/1858 /1484