پايان فيلمبرداري و تدوين فيلم زيرپل و بيگانه در خانه در فرديس

كرج-ايرنا-رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان فرديس، گفت كه فيلمبرداري و تدوين فيلم زير پل و بيگانه در خانه به كارگرداني مهدي(محراب) نوزراده در اين شهرستان به پايان رسيد.

جان محمد خوب پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين اثر سينمائي، دومين تله فيلم توليد شده با مشاركت و حمايت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان فرديس جهت عرضه در شبكه نمايش خانگي و اكران عمومي است.
وي ادامه داد: موضوع اين فيلم درخصوص پرداختن به اثرات منفي مواد مخدر ،حجاب عفاف و ماهواره مي باشد در عرصه روابط افراد و اجتماع است كه سعي شده است با زبان هنر و بصورت غيرمستقيم به اين موضوع پرداخته شود و بزودي ضمن عرضه در شبكه نمايش خانگي، جلسه نقد و بررسي اين فيلم با حضور هنرمندان و هنردوستان مدعو و عوامل فيلم و مسئولين شهرستان فرديس در محل فرهنگسراي ولايت فرديس برگزار خواهد شد.
وي گفت : اين تله فيلم در ٢١ شهريور مصادف با روز سينما در فرهنگسراي ولايت اكران مي شود.
وي در تشريح چگونگي توليد اين فيلم سينمائي افزود: اين فيلم با نويسندگي و كارگرداني محراب نورزاده از هنرمندان توانمند عرصه سينمائي استان البرز است كه پس از انجام توافقات و مراحل اخذ تائيد فيلمنامه و مجوز فيلمبرداري آن صورت پذيرفت و منتخبي از علاقه مندان و استعدادهاي سينمائي شهرستان فرديس براي بازيگري در اين مجموعه انتخاب شدند كه در كنار چهره هاي شاخص سينمائي كشور به ايفاي نقش پرداخته اند .
جان محمد خوب پور گفت: تمام مراحل فيلمبرداري اين تله فيلم در سطح شهرستان فرديس و از جمله بخشهائي از آن در مجتمع فرهنگي و هنري ولايت صورت گرفته است .
7417/1535