رییس مجلس فرانسه: همكاری خودرویی با ایران توافق برد- برد است

تهران- ایرنا- رییس مجلس فرانسه در بازدید از شركت پارس خودرو گفت: اطمینان دارم تولیدات شركت پارس خودرو مطابق با استانداردهای شركت رنو است و آنچه باید از این انطباق انتظار داشته باشیم توافق برد- برد برای دو طرف است.

به گزارش سایپا، «ژان كلود بارتلون» امروز در بازدید از خط تولید شركت پارس خودرو افزود: توافق هسته ای باعث شد ایران بتواند با جامعه بین المللی همكاری نزدیك داشته باشد.
به گزارش ایرنا، شامگاه بیست و ششم دی ماه 1394 با انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره انجام تعهدات هسته ای ایران در برنامه جامع اقدام مشترك (برجام)، اجرای تعهدات طرف مقابل (گروه 1+5) یعنی روند لغو تحریم های هسته ای غرب علیه تهران آغاز شد.
بارتلون گفت: ما از همكاری گروه خودروسازی سایپا با شركت رنو استقبال می كنیم.
در این دیدار كه سفیر فرانسه در ایران نیز حضور داشت، مدیرعامل پارس خودرو گفت: اگرچه ما در سال های تحریم فراز و نشیب زیادی در تولید خودرو داشتیم اما خوشبختانه در ماه های گذشته شاهد افزایش تولید بودیم.
«ناصر آقامحمدی» افزود: گروه خودروسازی سایپا توسط شركت پارس خودرو از سال های گذشته همكاری بسیار خوبی با شركت رنو در تولید خودروهای سواری داشته است.
آقامحمدی گفت: پارس خودرو برنامه ای جامع برای همكاری بلند مدت با شركت رنو دارد.
وی یادآوری كرد: دیروز رونمایی و آغاز تولید انبوه محصول جدید ساندرو استپ وی آغاز شد.
به گزارش ایرنا، شركت خودروسازی پارس خودرو از شركت های تابع گروه خودروسازی سایپا دیروز (سه شنبه) مدل جدید خودرو با نام «ساندرو استپ وی» (sander stepway) را رونمایی كرد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حاشیه رونمایی از این خودرو در جمع خبرنگاران گفت: این خودرو پیش از این در كلاس پایین تر به صورت ساندرو و تندر90 عرضه شده بود. پس از استقبال از آنها تصمیم بر این شد خودرو در كلاس كراس اوور نیز تولید و وارد بازار شود.
«مهدی جمالی» ابراز امیدواری كرد با توجه به قیمت و كیفیت ساندرو استپ وی، امسال 20 هزار دستگاه وارد بازار شود.
اقتصام**9123**1961

سرخط اخبار سیاست