عملیات آبرسانی به روستای لاله كان شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید

مامونیه - ایرنا - طرح آبرسانی به روستای لالكان شهرستان زرندیه عصر دوشنبه با حضور جمعی از مسئولان در این روستا به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان زرندیه در آیین بهره برداری از این طرح آبرسانی روستایی گفت: برای اجرای این طرح آبرسانی پنج كیلومتر خط انتقال آب در شبكه نصب شده تا خانوارهای ساكن در این منطقه از نعمت آب شرب روستایی بهره مند شوند.
محمد كردی بیان كرد:جمعیت بهره بردار روستای لاله كان، از این عملیات آبرسانی حدود 37 خانوار است كه هر خانواده صاحب یك انشعاب آب شد.
وی ادامه داد: به منظور اجرای عملیات آبرسانی به این روستا، دو میلیارد ریال از محل اعتبارات شركت آب و فاضلاب روستایی هزینه شده است.
كردی تصریح كرد: با هماهنگی با شركت گاز استان مركزی، خانوارهای روستای لالكان تا پیش از فصل زمستان از نعمت گاز طبیعی نیز بهره مند می شوند.
به گزارش ایرنا، مدیرعامل شركت آب و فاضلاب روستایی استان مركزی نیز در سخنانی گفت: امسال دو روستای لاله كان و چاناقچی سفلی در افق برنامه های آبرسانی این شركت پیش بینی شده بود كه اجرای عملیات آبرسانی به لاله كان با موفقیت به پایان رسید.
یوسف عرفانی نسب افزود: در سفر هیات دولت به استان مركزی نیز بهره برداری از عملیات آبرسانی به روستای چاناقچی سفلی در دستور كار است.
وی ادامه داد: اجرای عملیات آبرسانی به روستای لاله كان دو ماه به طول انجامید.
شهرستان زرندیه به مركزیت شهر مامونیه با جمعیت 57 هزار نفر دارای پنج شهر مامونیه، پرندك، زاویه، خشكرود، رازقان و دو بخش مركزی وخرقان است.
4896/3075