۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰
کد خبر: 82214471
T T
۰ نفر
امام جمعه موقت شهركرد: مشكلات فرهنگی كشور نیازمند تدبیر و مدیریت است

شهركرد - ایرنا - امام جمعه موقت شهركرد گفت: مسائل و مشكلات كنونی فرهنگ كشور نیازمند مدیریت و تدبیر دولت بخصوص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ابوالحسن فاطمی در خطبه های نمازجمعه شهركرد، از دولتمردان خواست در خصوص مشكلات گریبانگیر فرهنگ كشور چاره اندیشی كنند.
وی برگزاری كنسرت ها و انطباق نداشتن آن با نیازهای جامعه، تعامل بیش از حد زنان و مردان در فضای مجازی و تاثیر مخرب آن بر افزایش آمار طلاق، تهاجم فرهنگی بیگانگان را از مصادیقی عنوان كرد كه بگفته وی سامان بخشیدن به این اوضاع دخالت دولت و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را می طلبد.
حجت الاسلام فاطمی در عین حال افزود: برخی مسائل و مشكلات از جمله فرهنگی را باید با مدیریت و پافشاری رفع كرد.
وی همچنین تصریح كرد: ازدواج امر مقدسی است كه با تولد نسلی پاك دوام می یابد، اما در كشور ما با گسترش نابجای شبكه های اجتماعی حریم خانواده و عفت زنان درحال از هم گسستگی و فرو پاشی است.
حجت الاسلام فاطمی با بیان این كه نظام جمهوری اسلامی همواره در معرض تهدیدهای دشمنان غریی است، افزود تهاجم فرهنگی تهدید عصر كنونی دشمنان است و از ملت انتظار می رود با آگاهی و هوشیاری مقابل این تهدیدها بایستند.
وی در ادامه از ساخت مسجدی با یكهزار و 500 مترمربع زیر بنا با همكاری دانشگاه علوم پزشكی در شهركرد خبر داد و مساعدت مالی مردم برای ساخت این مسجد ضروری است.
8125/6021
۰ نفر