محدودیت های ترافیكی آخرهفته در محورهای كندوان ، هراز و فیروزكوه

ساری-ایرنا- پلیس راه مازندران محدودیت های ترافیكی در محورهای مواصلاتی كندوان، هراز و فیروزكوه را برای تعطیلات پایان هفته جاری اعلام كرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران روز چهارشنبه اعلام كرد كه محدودیت ها از ساعت 12 امروزچهارشنبه اعمال می شود و تا بامداد روز شنبه هفته آینده ادامه می یابد.
بر اساس این گزارش تردد موتور سیكلت از ساعت 12روز چهار شنبه دهم شهریور تا ساعت شش روز شنبه سیزدهم از محورهای كندوان ،هراز و سوادكوه ممنوع است.
محور كندوان
تردد انواع تریلر،كامیون و كامیونت از محور كرج- چالوس ممنوع است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه دوازدهم تا یك بامداد روز شنبه از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه تا یك بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت كرج بصورت یكطرفه خواهد بود.
محور هراز
تردد كلیه كامیون ها وكامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع است.
محور سوادكوه
تردد كلیه تریلر ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه و جمعه دهم و دوازدهم شهریور از تهران به قائمشهر و بالعكس ممنوع است.
استان مازندران بیش از 10 هزار و 700كیلومتر راه اصلی و فرعی دارد. كندوان ، هراز و فیروزه كوه سه محور اصلی مازندران است كه این استان را به پایتخت و مناطق غربی كشور وصل می كند. این سه محور شلوغ ترین جاده های مازندران در روزهای منتهی به تعطیلات عمومی است.
6990/1899