هيچ فردي حق رويارويي با كنسرت هاي قانوني را ندارد

زاهدان- ايرنا- معاون امور حقوقي رئيس جمهوري گفت: هيچ فردي حق ندارد در مقابل كنسرتي كه از طريق قانوني مجوز دريافت كرده قانون شكني و هنجارشكني كند.

حجت الاسلام مجيد انصاري دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگاران در زاهدان اظهار داشت: جامعه فقط به اقتصاد پويا نياز ندارد بلكه حضور فرهنگ، هنر و نشاط در زندگي مردم لازمه يك جامعه سالم است.
وي افزود: كنسرت هاي قانوني مبتني بر موسيقي اصيل ايراني است و از اشعار فاخر بزرگان شعر و ادب پارسي منشا و سرچشمه مي گيرد بنابراين برگزاري آن براي ايجاد جامعه سالم و پويا به نفع مردم است.
وي خاطرنشان كرد: همه بايد در مقابل قانون و تجمع هاي قانوني و مجوزدار در نقاط مختلف كشور تمكين كنيم و كنسرت ها سواي آن نيستند.
معاون حقوقي رئيس جمهوري روز دوشنبه به مناسبت هفته دولت در سفر يك روزه به سيستان و بلوچستان ضمن اداي احترام به ساحت شهدا و افتتاح چند طرح عمراني، همچنين در همايش طلاب شيعه و سني در مسجد مكي اهل سنت زاهدان، نشست شوراي اداري استان و مراسم امضاي تفاهم نامه ميان شهرداري و اداره ثبت اسناد براي تعيين تكليف 218 هكتار از زمين هاي حاشيه شهر زاهدان و افتتاح هنرستان شهيد بهشتي اين شهر شركت كرد.
7323 / 6081

سرخط اخبار استان‌ها