مديران، سيره شهيدان رجايي و باهنر را الگوي خود قرار دهند

گنبدكاووس - ايرنا - امام جمعه موقت شهرستان گنبدكاووس باگراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و ذكر برخي ويژگي هاي اخلاقي و مديريتي اين دو شهيد عزيز، برلزوم الگو قراردادن اين ويژگي ها ازسوي مديران تاكيد كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، حجت الاسلام و المسلمين حجت الله قرباني روز جمعه درخطبه هاي اين هفته نمازجمعه گنبدكاووس، اظهار داشت: اخلاص، پركاري، مردمي بودن، ساده زيستي و ولايتمداري پنج ويژگي شاخص شهيدان رجايي و باهنر بود.
وي باتاكيد برضرورت الگو قراردادن اين ويژگي ها ازسوي همه مديران و كارگزاران نظام و دولت جمهوري اسلامي ، گفت: خدمت بيشتر به مردم بايستي سرلوحه امور مديران و كارگزاران باشد.
حجت الاسلام قرباني با قدرداني از تلاش هاي دولت تدبير و اميد و با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در ديدار با رئيس جمهوري و هيات دولت، اضافه كرد: آنگونه كه رهبري فرمودند، مجموعه مديران دولت بايستي به دور از حاشيه، مناقشات سياسي و گروهي و نيز انتخابات، تا آخرين لحظه حضور در مسئوليت ها به مردم خدمت نمايند.
وي تصريح كرد: توجه به منويات و سرفصل هاي تعيين شده از سوي رهبري و تلاش براي تحقق آن بالاخص در حوزه تقويت فرهنگ ديني و اسلامي و اقتصاد مقاومتي توسط همه مديران و كارگزاران نظام جمهوري اسلامي و دولت و نيز مردم ضروري است.
امام جمعه موقت گنبدكاووس با گراميداشت برخي مناسبت هاي هفته آينده از جمله روز زيارت خاصه امام رضا (ع) و 'دحو الارض'، برلزوم بهره گيري آحاد مختلف مردم از اين ايام تاكيد كرد.
حجت الاسلام قرباني درخطبه اول نماز جمعه اين هفته نيز با تاكيد بر رعايت تقواي الهي و آثار و بركات آن در زندگي فردي و اجتماعي، گفت: مصون ماندن از آتش جهنم، وارد شدن به بهشت، بصيرت افزايي و افزايش خير و بركت در زندگي از آثار رعايت تقوا است.
شهرستان گنبدكاووس با 360 هزار نفر جمعيت درشرق استان گلستان واقع است.
/3039/1860