جسد يك فرد 39 ساله در مياندوآب كشف شد/قاتل در كمتر از يك ساعت دستگير شد

اروميه- ايرنا- فرمانده انتظامي شهرستان مياندوآب گفت: جسد ناپديد شده يك فرد 39 ساله در روستاي قپچاق اين شهرستان كشف شد.

سرهنگ حسن شيخ نژاد روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: حوالي ظهر امروز چهارشنبه اطلاع حاصل شد كه جسد يك فرد 39 ساله در اطراف روستاي قپچاق از توابع بخش مرحمت آباد شهرستان مياندوآب توسط افراد محلي كشف شده است.
وي ادامه داد: پس از بررسي هاي اوليه مشخص شد كه خانواده مقتول دو روز پيش خبر مفقودي وي را به مراجع ذي صلاح اعلام كرده بودند كه با پيدا شدن جسد، اقدامات اوليه براي كشف علت قتل يا خودكشي اين فرد آغاز شد.
شيخ نژاد افزود: اين رويداد در دستور كار پليس قرار گرفت و قتل فرد نيز تاييد شد.
وي اضافه كرد: پس از آن اقدامات شناسائي و دستگيري قاتل آغاز و با شگردهاي پليسي و سرنخ هاي به دست آمده، يك نفر مظنون در كمتر از يك ساعت دستگير شد.
فرمانده انتظامي شهرستان مياندوآب گفت: فرد دستگير شده در بازجويي پليس به قتل اين فرد اعتراف كرد.
وي ادامه داد: از اين فرد دستگير شده يك قبضه اسلحه شكاري كه با آن مقتول را به قتل رسانده بود، كشف شد.
وي علت اين قتل را اختلاف شخصي بين قاتل و مقتول عنوان كرد و گفت: پس از تشكيل پرونده و براي سير مراحل بعدي، قاتل تحويل مقامات قضائي شد.
به گزارش ايرنا، از ابتداي سالجاري، پنج عضو يك خانواده در روستاي بكتاش و دو نفر ديگر نيز 20 روز پيش در مقابل ميدان ميوه و تره بار مياندوآب به علت اختلافات شخصي و بر اثر شليك گلوله به قتل رسيده اند.
اين فرد هشتمين قرباني است كه بر اثر اختلاف شخصي در اين شهرستان به قتل مي رسد و همه قاتلان با تلاش نيروهاي انتظامي شهرستان مياندوآب در كوتاهترين زمان دستگير و تحويل مقامات قضائي شده اند.
شهرستان مياندوآب با بيش از 260 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي واقع شده است.
1905

سرخط اخبار استان‌ها