خاطرات مبارزان انقلاب و مستندات جنگ در هرمزگان كتاب مي شود

بندرعباس- ايرنا - رئيس حوزه هنري هرمزگان گفت: خاطرات مبارزان هرمزگان در پيروزي انقلاب و مستندات جنگ به صورت كتاب تاليف مي شود.

به گزارش چهارشنبه ايرنا، انوشيروان پيشدار در نشست با سرپرست تبليغات اسلامي هرمزگان افزود: نخستين قدم در جهت ترويج و گسترش روحيه انقلابي در بين جوانان با تاليف و تدوين كتاب 'خاطرات مبارزان انقلاب و مستندات جنگ' برداشته شده و بخشي از كار پيش رفته كه به دليل پراكندگي و تجميع نبودن منابع موردنظر تكميل اين كار نيازمند زمان است.
وي بيان داشت: حوزه هنري هرمزگان در جهت حفظ و ترويج بيش از پيش روحيه انقلابي در مردم به ويژه جوانان عزم خود را جزم كرده است.
رئيس حوزه هنري هرمزگان اظهاركرد: حوزه هنري در زمينه‌هاي مختلفي چون تاليف كتاب فعاليت دارد و استاندار هرمزگان نيز قول مساعد داد تا جهت پيشبرد اهداف اين دستگاه همكاري لازم را داشته باشد.
پيشدار با اشاره به اينكه هنوز آن‌گونه كه بايد برخي دستگاه‌ها با حوزه هنري و نوع فعاليت اين دستگاه آشنايي چنداني ندارند ، گفت: به منظور شناخت و آشنايي هرچه بيشتر دستگاه‌هاي اجرايي استان و به درخواست استاندار هرمزگان مقرر شد در جلسه شوراي اداري شهرستان بندرعباس ، فعاليت‌ها و سياست‌هاي حوزه هنري استان تشريح شود.
وي يادآورشد: افزايش فرهنگ ديني مردم به ويژه جوانان و افزايش آگاهي‌ هاي آنان در زمينه مباحث ديني و مذهبي راهكار خوبي براي جلوگيري و رفع شبهه ها دشمنان در زمينه‌هاي مختلفي از جمله غدير، مهدويت، ايثار و شهادت، ولايت‌فقيه و غيره است كه مي‌طلبد سازمان تبليغات اسلامي به اين مهم توجه داشته باشد.
7195/6048