۲ شهریور ۱۳۹۵،‏ ۱۸:۲۴
کد خبر: 82200175
۰ نفر
مرگ كودك 9 ساله در اهواز در جریان عمل جراحی

اهواز ـ ایرنا ـ یك كودك 9 ساله شهرستان كارون به نام رضا شعاعی مفرد پس از جراحی در بیمارستان سینا شهرستان كارون، با انتقال به بیمارستان ابوذر اهواز جان خود را از دست داد.

عموی كودك فوت شده در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: 2 هفته پیش برادرزاده ام را برای عمل لوزه سوم به بیمارستان سینا بردیم.
وی با بیان اینكه كودك سابقه هیچ گونه بیماری خاصی نداشته افزود:مادر كودك هنگام عمل بالای سر او بوده و اظهار كرده هنگام عمل جراحی كودك به هوش آمده و پس از آن كودك به كما می رود.
او ادامه داد:پس از به كما رفتن كودك وی به بیمارستان ابوذر اهواز اعزام شده و دوشنبه پس از 12 روز كما، جان خود را از دست داد.
دكتر ایرج نظری معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی جندی شاپور اهواز ضمن تایید این خبر گفت:فرد یاد شده جهت انجام عمل لوزه به بیمارستان سینای شهرستان كارون مراجعه كرده بود كه پس از عمل جراحی دچار خونریزی شد و به همین منظور عمل دوم برای وی صورت پذیرفت كه پس از عمل، دچار مشكلات تنفسی گردید.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی جندی شاپور اهواز ادامه داد: پس از بروز مشكلات تنفسی، این بیمار به بیمارستان ابوذر اهواز جهت ادامه درمان و رسیدگی بیشتر منتقل گردید كه در این بیمارستان تحت مراقبت های ویژه و ویزیت پزشكان متخصص و فوق تخصص قرار گرفت، اما متاسفانه در سیر درمانی اعمال شده در بیمارستان ابوذر، علیرغم تمام تلاش های صورت گرفته فوت نمود.
این فوق تخصص جراحی عروق اظهار داشت: از همان زمان دریافت گزارش وضعیت بالینی بیمار در بیمارستان سینا، بلافاصله تیم معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكی اهواز پرونده پزشكی بیمار را مورد بررسی قرار داده و موضوع را برای بررسی دقیق به سازمان نظام پزشكی اعلام شد.
7164/6037/6064