پژو 405 حامل یك كیلوگرم مواد مخدر در چرداول توقیف شد

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی چرداول گفت: بیش از یك كیلوگرم مواد افیونی از یك دستگاه سواری پژو 405 در این شهرستان كشف و خودرو نیز متوقف شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جهانگیر زارعی اظهار كرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان با كسب اطلاع از ورود یك محوله قاچاق مواد مخدر از استان های همجوار به شهرستان، شناسایی قاچاقچیان را در دستور كار قرار دادند.
وی ادامه داد: هنگام كنترل خودروهای عبوری در ایست و بازرسی پلیس راه شباب، پژو سواری 405 حامل مواد مخدر شناسایی قرار گرفت و توسط ماموران نیز توقیف شد.
فرمانده انتظامی چرداول یادآور شد: سرنشینان خودرو كه به صورت خانوادگی قصد حمل مواد مخدر را داشتند توسط ماموران دستگیر و بیش از یك كیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه و حشیش نیز از این خودرو كشف شد.
سرهنگ زارعی با اشاره به اینكه ماموران با تلاش و جدیت كامل جاده های مواصلاتی شهرستان را تحت كنترل داشته و با قاچاقچیان برخورد جدی و قانونی خواهند كرد، گفت: متهمان با تشكیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
به گزارش ایرنا، روز گذشته نیز بیش از سه كیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاك از سوداگران مرگ در شهرستان دره شهر كشف و در این ارتباط 2 نفر نیز دستگیر شده بودند.
6119/9002