تامین اجتماعی تماسی برای دریافت كارت هوشمند سلامت با بیمه شدگان و بازنشستگان نداشته است

تهران - ایرنا - سازمان تامین اجتماعی اعلام كرد: این سازمان هیچ تماس تلفنی برای دریافت كارت هوشمند سلامت با بیمه شدگان و بازنشستگان نداشته است.

به گزارش ایرنا از اعلام روز یكشنبه سازمان تامین اجتماعی، در پی تماس تلفنی عده ای سودجو با بیمه شدگان و مستمری بگیران در قالب شركت های درمانی برای ارائه كارت هوشمند سلامت در ازای دریافت وجه، سازمان تامین اجتماعی اعلام می دارد؛ این تماس‌ها به هیچ وجه از سوی واحدهای اجرایی و درمانی این سازمان نبوده و اقدامی غیرقانونی و قابل پیگرد است.
براساس این گزارش، در روزهای اخیر برخی از بیمه شدگان و مستمری بگیران در تماس با این اداره كل اظهار داشته اند كه عده ای با ادعای ارتباط با سازمان تامین اجتماعی و به بهانه ارائه كارت هوشمند درمان، از آنان تقاضای وجه كرده اند.
در این خصوص به اطلاع بیمه شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی می رساند، هر طرح و برنامه جدیدی در این خصوص از طریق رسانه های جمعی به اطلاع عموم می رسد و بیمه شدگان و بازنشستگان، اخبار این سازمان را فقط از سایت رسمی این سازمان به نشانی WWW.TAMIN.IR ، كانال رسمی تامین اجتماعی در تلگرام به آدرس taminnews@ و یا سایر رسانه های جمعی پیگیری كنند.
براساس آمار سازمان تامین اجتماعی، اكنون 41 میلیون و 200 هزار نفر از خدمات این سازمان بهره مند هستند كه دو میلیون و 900 هزار نفر از آنها را مستمری بگیران و بازنشستگان تشكیل می دهند.
اجتمام**7268 ** 1418

سرخط اخبار جامعه