۲۵ مرداد ۱۳۹۵،‏ ۱۷:۳۶
کد خبر: 82189668
۰ نفر
تيم فوتسال ارزن شيراز نبايد به باختن عادت كند

شيراز- ايرنا- تيم فوتسال ارژن شيراز كه پس از حدود چهار سال جواز حضور در ليگ برتر كشور را كسب كرد و در فصل جديد اين رقابت ها شروع خوبي داشت، با پذيرفتن دو شكست پي در پي نبايد به باختن عادت كند.

به گزارش ايرنا تيم ارژن در هفته نخست فصل جديد ليگ برتر، تيم تاسيسات دريايي تهران را كه دو بار قهرمان آسيا شده بود، مغلوب كرد و نشان داد چشم به بالاي جدول دارد.
پس از پيروزي برابر تيم تاسيسات دريايي تهران، به نظر مي رسيد شاگردان حميدرضا كمالي سرمربي تيم ارژن شيراز،اين روند را ادامه دهند اما به يك باره در هفته دوم و سوم برابر حريفان خود شكست خوردند و در صورت تداوم، كار براي تيم تازه وارد شيرازي در ادامه سخت تر خواهد شد.
تيم ارژن در هفه چهارم به مصاف تيم انتهاي جدولي، مقاومت كرج مي رود كه از سه بازي سه شكست داشته و اين بهترن فرصت براي بازيكنان ارژن است تا با پيروزي در اين ديدار به وضعيت خود در جدول بهبود بخشند و از تعطيلي دو ماهه اي كه به دليل حضور تيم ملي ايران در جام جهاني فوتسال به وجود مي آيد، استفاه كرده و تيم را آماده ادامه بازي ها كنند.
پس از پايان هفته سوم رقابت هاي ليگ برتر فوتسال كشور، تيم ارژن شيزاز با 3 امتياز در رده هشتم جدول رده بندي قرار دارد و تيم گيتي پسند اصفهان هم با 9 امتياز صدرنشين است.
در هفته چهارم اين رقابت ها كه فردا (سه شنبه) برگزار مي شود، تيم ارژن شيراز در كرج به مصاف تيم مقاومت اين شهر مي رود.
7368 /6118