۲۵ مرداد ۱۳۹۵،‏ ۱۳:۳۱
کد خبر: 82189240
۰ نفر
كنسرت هماي در شيراز برگزار مي شود

شيراز- ايرنا- كنسرت سعيد جعفرزاده احمد سرگورابي معروف به هماي با عنوان ' پرواز هماي' اول و دوم شهريورماه 95 در باغ عفيف آباد شيراز برگزار مي شود.

به گزارش دريافتي دوشنبه ايرنا از روابط عمومي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي فارس، تهيه كننده و برگزار كننده اين كنسرت گفت: كنسرت بزرگ هماي با حضور گروه ثابت اين هنرمند و گروه مستان در شيراز برگزار مي شود.
حسين عبداللهي افزود: اين كنسرت به مدت دو شب برگزار مي شود كه در آن آثار آلبوم مستان و برخي از قطعات اجراي اخير اين خواننده مطرح كشورمان براي مخاطبان اجرا مي شود.
وي بيان كرد: بليت هاي اين كنسرت از طريق آموزشگاه هاي معتبر موسيقي شيراز و سايت اينترنتي SHIRAZTIC.IR به علاقه مندان عرضه مي شود كه علاقه مندان مي توانند در صورت بروز مشكل در تهيه بليت با شماره تلفن ٣٢٣٤٠٩٣٩ تماس بگيرند.
عبداللهي در بخش ديگري از سخنان خود ادامه داد: متاسفانه برخي از افراد غير مرتبط و متخصص در حوزه تهيه كنندگي برنامه هاي هنري به ويژه كنسرت هاي موسيقي در استان فعال شده اند كه اين افراد هيچ تعهدي در قبال خدمات قابل ارائه به مخاطبان خود ندارند لذا انتظار است مردم براي بهره مندي بهتر و بيشتر از برنامه هاي فرهنگي و هنري در شيراز از درگاه هاي داراي مجوز رسمي از اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اقدام كنند.
اين كنسرت راس ساعت 21 روزهاي يادشده در باغ عفيف آباد شيراز اجر مي شود.
3002/ 1876